Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Doda broni Katarzyny Figury

Doda (28 l.) staje po stronie znanej aktorki, która parę miesięcy temu wyznała, że latami była bita i upokarzana przez swojego męża.


Reklama

Jako laureatka pierwszej edycji plebiscytu Róże Gali w 2012 roku Doda miała przywilej wskazania kolejnego zdobywcy wyróżnienia. Jej wybór padł na Zofię Ragankiewicz, byłą żonę Roberta Smoktunowicza, pierwszego męża Hanny Lis.

Ragankiewicz jest inicjatorką ruchu "Mamy dość!", która zajmuje się walką z przemocą domową. Doda podchodzi do tematu bardzo emocjonalnie.

Ostatnio szczególnie poruszył ją przykład Katarzyny Figury (50 l.), która na łamach "Vivy!" przyznała, że przeżywała w czterech ścianach swojego domu prawdziwą gehennę.

Podczas wywiadu, który przeprowadziła z Ragankiewicz dla "Gali" stwierdziła, że "często jest tak, że osoby znane, popularne, na zewnątrz robią dobrą minę, udają, że wszystko jest w porządku, a za zamkniętymi drzwiami ich domów rozgrywa się dramat".

Doda uważa, że "paradoksalnie, popularne osoby nie mają żadnego wsparcia. Kiedy zdecydują się mówić głośno o swoich problemach, od razu zakłada się, że to chwyt marketingowy".

"Dziewczyna przeżywa tragedię, a w mediach piszą, że robi sobie PR" - podsumowała całą tę sytuację.

Dowiedz się więcej na temat: Doda | Katarzyna Figura | przemoc w rodzinie | Kai Schoenhals

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje