Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Dobry Tydzień" gani Muchę za strój komunijny! "Sprawiała wrażenie rozprutej"

Strój Anny Muchy (38 l.), który założyła na przyjęcie komunijne syna komentatora sportowego wzbudził olbrzymie emocje...

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że w jednej z warszawskich restauracji odbyło się przyjęcie komunijne syna Mateusza Borka, komentatora sportowego Polsatu.

Sporym zaskoczeniem była obecność Anny Muchy na tym przyjęciu. Wygląda na to, że dziennikarz i celebrytka prywatnie się przyjaźnią. 

Tabloidy grzmiały, że ciocia Mucha skradła chłopcu show, bo to przecież on powinien być tego dnia gwiazdą, ale stało się inaczej.

Wszystko z powodu dość osobliwego stroju, który Anka postanowiła założyć. 

"Seks na komunii" - oburzał się "Super Express", który zamieścił zdjęcia Muchy i jej ukochanego, gdy podczas komunii wzięło ich na amory.

Reklama

Teraz swoje zdanie postanowił wyrazić "Dobry Tydzień". To pierwszy w Polsce tygodnik dla kobiet "ceniących tradycję, wartości rodzinne i religijne". Można więc przypuszczać, że Mucha nie jest stałą czytelniczką. 

"Anna Mucha do kościoła założyła kuse szorty, a na przyjęciu odsłoniła bluzeczkę z odkrytymi plecami. Niestety, kreacja z nietypowym dekoltem nie wyglądała efektownie. Sprawiała wrażenie rozprutej, a na dodatek nieestetycznie odsłaniała stanik" - czytamy w tygodniku.

Zaprosilibyście Muchę na komunię swoich dzieci?

Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje