Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Do sieci trafiły zdjęcia Baracka Obamy z pięknymi kobietami! Teraz już wiadomo, co z rozwodem

Na Instagramie żony byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Baracka Obamy (58 l.) pojawiła się fotka, która wzbudziła niemałą sensację! Nie uwierzycie, z kim pozuje prezydent!

Mimo że Barack Obama już od kilku lat nie sprawuje funkcji prezydenta USA, wciąż cieszy się niesłabnącą sympatią i zainteresowaniem ze strony ludzi i mediów. 

Reklama

Ostatnio na Instagramie Michelle Obamy (55 l.), pojawiło się zdjęcie, na którym fani mogą zobaczyć Baracka Obamę z żoną oraz... córkami! 

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że większość z nas zapamiętała córki pary prezydenckiej jako małe dziewczynki. 

Tymczasem na rodzinnej fotografii widać, jak Malia Ann i Natasha, wyrosły na piękne kobiety. Zdjęcie szybko stało się hitem internetu. 

Nic powinno to nikogo dziwić, gdyż Michelle śledzi na Instagramie ponad 34 miliony użytkowników. Fotka zachwyciła fanów Michelle, którzy w komentarzach zostawiali przemiłe słowa. 

"Spójrzcie na te dziewczyny. Są takie piękne w środku i na zewnątrz. Tak szybko dorosły. Wyglądacie na szczęśliwych", "Tak powinny wyglądać rodzinne chwile. Wszystkiego dobrego dla Was"- komentowali internauci. 

Zdjęcie rozwiało też wątpliwości co do rzekomego kryzysu Baracka Obamy i jego żony. Kilka tygodni temu media obiegła informacja, jakoby para przeżywała poważny kryzys małżeński i planowała rozwód. 

Jednak jak widać na zdjęciach, informacje okazały się nieprawdą. Barack Obama i Michelle wyglądają szczęśliwi. Trudno się dziwić, skoro mają dwie piękne i mądre córki. Na pewno rozpiera ich duma.

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michelle Obama | Barack Obama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje