Reklama

Reklama

Reklama

Do "Love Island" dołączyły trzy singielki! Klaudia, Alicja i Angelina namieszają w Casa Amor?

W „Love Island” atmosfera coraz bardziej gorąca! Panowie udali się bowiem do Casa Amor, a tam czekały na nich trzy nowe gorące islanderki! Kim są Klaudia Alicja i Angelina?

"Love Island. Wyspa Miłości": Klaudia, Alicja i Angelina w Casa Amor!

Program "Love Island. Wyspa Miłości" już 6. sezon rozgrzewa publiczność zwrotami akcji w życiu wyspiątek. Podobnie jak w poprzednich edycjach, przyszedł czas na projekt Casa Amor. Do programu dołączyły więc nowe islanderki, które mogą mocno namieszać!

W willi Casa Amor panów powitały Alicja, Klaudia i Angelina. Początkowo lekko zdezorientowani islandersi szybko nawiązali rozmowę z paniami.

Klaudia to 32-latka, która na co dzień pracuje jako agentka nieruchomości. Na co dzień kieruje się zasadą, by być szczerą ze wszystkimi. Podobnie jak pozostali, ma nadzieję, że na Wyspie Miłości znajdzie miłość. A co mówi o sobie?

Reklama

"Na Wyspę Miłości" przyjechałam poznać osobę równie szaloną jak ja. Poszukuję mężczyzny, który wie, czego chce od życia, a przy tym wszystkim ma wielkie serce i jest romantykiem" - wyznała Klaudia w programie.

Na Wyspie Miłości zawitała również młodsza od niej o 10 lat Alicja. Do słonecznej Hiszpanii przybyła z Reading w Anglii. Na co dzień zajmuje się modelingiem

"Próbuję swoich sił w modelingu. Wierzę w to, że warto oddać się wszechświatowi" - wyznała.

Ale to nie koniec niespodzianek! Zaskoczonych nieco panów w Casa Amor powitała również pochodząca z Białorusi Angelina!

"Prowadzę własną szkołę tańca, gdzie uczę dzieci i dorosłych. Mam swoje sposoby na zdobywanie faceta, ale zazwyczaj to faceci mnie podrywają. Szukam partnera życiowego, z którym będę zdobywała świat" - wyznała w programie.

Czy paniom uda się skutecznie zamieszać w głowie islandersów? Tym bardziej że mają dołączyć kolejne!

Zobacz też:

Zwycięzcy "Love Island. Wyspa miłości" o wspólnej przyszłości. Są ważne decyzje!

Finaliści "Love Island. Wyspa miłości" rozstali się! "Mikołaj, odpuść mi już"

Karolina Gilon daje rady pijanym kierowcom: "Nie ma na to żadnego wytłumaczenia!"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Love Island

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy