Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Dlaczego Mandaryna rozstała się z Michałem?

Jeszcze niedawno Michał Szatkowski opowiadał w prasie o wspólnych planach z Mandaryną. Tymczasem kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że nie są już parą. Co się stało? Byłych kochanków poróżniły podobno wspólne interesy.

Jak donosiliśmy w ubiegłym tygodniu, Marta Wiśniewska (31 l.) i Michał Szatkowski (27 l.) nie są już razem. Rozstali się w przyjaźni i plotkarskie media nie powinny liczyć na pikantne atrakcje w stylu tych, które zafundował nam "Wiśnia" po rozwodzie z Mandaryną.

Reklama

"Rozstali się w przyjaźni. Naprawdę się lubią i łączy ich miłość do dzieci. Michał na swój sposób pokochał Xaviera i Fabienne" - mówi magazynowi "Życie na gorąco" koleżanka Marty.

Byli partnerzy nie zdecydowali się (jeszcze) opowiedzieć o powodach rozstania. Ich znajomi przypuszczają, że związek mógł zniszczyć fakt, iż Michał przejął obowiązki menadżera Mandaryny.

Gdy Marta odcięła się od dawnej menadżerki, słynnej Katarzyny Kanclerz, na głowę Szatkowskiego spadło mnóstwo obowiązków. Zaczynał dopiero poruszać się w świecie show-biznesu, więc możliwe, że poprzeczka okazała się dla niego za wysoka. A to mogło zniszczyć także miłość...

Co ciekawe, "Życie na gorąco" donosi, że z rozstania Marty z Michałem bardzo ucieszył się Wiśniewski. Czuł się bowiem gorszy od swojego młodszego "następcy".

Zobacz również:

Mandaryna ma nowego faceta

Rewolucja w życiu Mandaryny

Dowiedz się więcej na temat: Mandaryna | Michał Szatkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje