Reklama
Reklama

Dieta Lecha Wałęsy niepokoi fanów. Były prezydent musi obejść się smakiem!

Lech Wałęsa (79 l.) przez coraz dotkliwsze problemy zdrowotne postanowił zmienić swój styl życia. Zaczął więc od diety. Były prezydent udał się do specjalisty z zakresu dietetyki i otrzymał restrykcyjne warunki, aby kuracja oczyszczająca była skuteczna. Co może, a czego nie może jeść i pić Lech Wałęsa na diecie? Przekonajcie się sami. Chyba sam nie wiedział, w co się wpakował!

Lech Wałęsa od wielu lat zmaga się z dolegliwościami zdrowotnymi. W trakcie sierpniowej wizycie w szpitalu były prezydent poważnie wystraszył się, że to może być już koniec. Prosił wówczas o modlitwę za jego zdrowie. Najwyraźniej teraz Wałęsa zamierza na serio zmienić swój styl życia, aby być zdrowszym i pożyć dłużej. W tym celu ma mu pomóc... dieta. I to nie byle jaka!

Reklama

Lech Wałęsa na diecie. Tak restrykcyjnie jeszcze nie było! Fani odradzają

Dieta Lecha Wałęsy, a dokładniej kuracja oczyszczająca ma się składać z dwóch etapów. Pierwszy ma trwać 5 dni i ma polegać na piciu soku z kapusty kiszonej (najlepiej litr do wypicia na czczo), jedzeniu wyłącznie pszenicy orkiszowej. Dozwolona jest również woda z cytryną, imbirem i natką pietruszki.

Drugi etap kuracji oczyszczającej jest bardziej urozmaicony, ponieważ można do diety włączyć warzywa i owoce. Niestety, nie wszystkie, ale wyłącznie wybrane. Na liście wskazane są jabłka, truskawki, gruszki i grejpfruty. Wykluczone są winogrona, pomarańcze i banany. Na obiad i kolację można jeść tylko gotowane lub surowe warzywa. Etap ten trwa 10 dni.

Zabronione jest picie alkoholu, kawy i herbaty. Wskazane są zioła i zielona herbata. 

W czasie trwania diety może występować ból głowy lub podwyższona temperatura - tak napisano na rozpisce dietetycznej Lecha Wałęsy.

Lech Wałęsa na restrykcyjnej diecie. Fani są nią zaniepokojeni i odradzają

Fani byłego prezydenta z nieufnością przeczytali zasady kuracji oczyszczającej Lecha Wałęsy. Szczególnie niepokoi ich fakt ostawienia leków i ogólnej restrykcyjności.

"Zalecałbym wielce posuniętą ostrożność w stosowaniu tego typu diety. Może ona Panu przynieść więcej szkody niż pożytku. Szczególnie niepokoi zalecenie odstawienia leków. Nie wygląda to dobrze".

"Ta dieta to jakieś szaleństwo, tak się nie da, nie wiem, czy Pan tydzień wytrzyma".

"Panie Prezydencie, nie pomoże. Proszę to odstawić, zanim będzie za późno. To jest szkodliwe znęcanie się nad organizmem. Proszę zmienić dietetyka".

"Brzmi dość dziwnie. I bardzo radykalne! Odstawianie leków?"

Pomponik bawi, ale też uczy - jeśli potrzebujecie konsultacji dietetycznej, zgłoście się do renomowanego specjalisty i nie opierajcie się na przepisach innych osób z internetu! Niedostosowana dieta może poważnie uszkodzić zdrowie.

Zobacz też:

Elektryk u królowej Elżbiety II. Lech Wałęsa przewidział pożar w pałacu Windsorów

Michał Żebrowski o Lechu Wałęsie. Dodał krótki komentarz do obecnej sytuacji prezydenta

Wieloletni przyjaciel Lecha Wałęsy mówi całą prawdę o byłym prezydencie. "Niewiele się zmienił"

Lech Wałęsa w złym stanie trafił do szpitala! "Modlitwa i dobre słowo, to naprawdę nie są żarty"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lech Wałęsa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy