Reklama
Reklama

Dereszowska potwierdziła sensacyjne plotki o małżeństwie. Za zamkniętymi drzwiami ich domu: "spektakularne kłótnie i noce osobnych łóżkach"

Anna Dereszowska (42 l.) od lat tworzy udany związek z fotografem Danielem Duniakiem. Przy okazji urodzin partnera aktorka przyznała, że ich związek nie jest idealny. Zdarzają się im "kryzysy, ciche dni, spektakularne kłótnie z trzaskaniem drzwiami i noce spędzone w osobnych łóżkach" - napisała w sieci.

Anna Dereszowska świętowała urodziny

Annę Dereszowską widzowie pokochali za rolę Korby w komedii "Lejdis". Aktorka ma na koncie sporo ról teatralnych, filmowych oraz dubbingowych. Jak wielu celebrytów jest także aktywna na Instagramie. To tam opowiada szczerze o swoim prywatnym życiu.

Na początku stycznia aktorka obchodziła 42 urodziny, które świętowała u boku partnera Daniela Duniaka. Pochwaliła się też w jaki sposób jej dzieci świętowały urodziny mamy: najmłodszy syn Aleksander postawił pierwszy krok, starszy Maksymilian udostępnił apkę szpiegującą, a najstarsza Lenka odniosła sportowy sukces z drużyną siatkarską.

Reklama

Dereszowska szczerze o związku

Anna Dereszowska tuż po swoich urodzinach świętował urodziny partnera Daniela Duniaka, który jest trochę młodszy od aktorki. Dlatego Dereszowską zastanowiło bardzo słow "stary", którego ukochany użył w dniu urodzin.

"Powiedział dziś o sobie w trakcie rozmowy "stary". I przez cały dzień nie mogę przestać o tym myśleć... Wciąż widzę w nim tego szczupłego, przystojnego, megainteligentnego chłopaka, który robił mi zdjęcia na Lanzarote i którego Lenka wrzuciła do basenu z telefonem. Chłopaka o bardzo specyficznym poczuciu humoru (które uwielbiam), który swoim uporem i determinacją, zaangażowaniem i troską o moją małą Lenusię rozkochał mnie w sobie i rozkochuje do dziś" zaczęła Dereszowska.

Dalej aktorka postanowiła opowiedzieć szczerze, że jej związek nie jest idealny. TO nie są tylko same miłe chwile. Bywa, ze kłócą się z Danielem, obrażają na siebie, ale zawsze potrafią się pogodzić.

"Nie jesteśmy idealną parą, bo takich nie ma, mamy kryzysy, ciche dni, spektakularne kłótnie z trzaskaniem drzwiami i noce spędzone w osobnych łóżkach, czasem mam ochotę go rozszarpać - pisze szczera do bólu aktorka. Nikt nie potrafi tak wyprowadzić mnie z równowagi, jak on, ale też nikt nie potrafi mnie tak rozbawić i sprawić, że miękną mi kolana. Jest pierwszą osobą, do której dzwonię, kiedy mam jakąś troskę czy zmartwienie i pierwszą, z którą dzielę się każdą radością. Jest świetnym tatą, kumplem, partnerem i kochankiem - wymienia, komplementując jubilata.

Dereszowska również złożyła swojemu ukochanemu życzenia:

"Dziś mój Daniel ma urodziny. Życzę Ci, kochany, spokoju i zdrowia, poczucia spełnienia, poczucia bycia kochanym i docenianym, bo kocham Cię i doceniam. I widzę Cię, choć czasem mój temperament, upór Koziorożca (doskonale to znasz) i charakter zamazują mi trochę Twój obraz. Dziękuje Ci, że jesteś. Bardzo Cię kocham. A swoją drogą przypominam Ci, że nieustannie i niezmiennie jestem od Ciebie o parę lat starsza, więc uważaj z tym "stary" - podsumowała.

Anna Dereszowska - związki

Anna Dereszowska przez wiele lat była związana z aktorem Piotrem Grabowskim, któremu w 2008 r. urodziła córkę Lenę. Gdy się w sobie zakochali, Grabowski był jeszcze żonaty. Dla niej zostawił dwoje dzieci i rozpoczął batalię o rozwód. Po pewnym czasie zakochani przestali pokazywać się razem. W 2014 r. media ogłosiły koniec ich związku. 

Wkrótce Dereszowska poznała swojego obecnego partnera, fotografa Daniela Duniaka. W 2015 r. para doczekała się syna, Maksymiliana, a w 2021 r. czterdziestoletnia wówczas aktorka została mamą po raz trzeci. Na świat przyszedł kolejny synek, Aleksander.

Zobacz też:

Naga Ania Dereszowska rozpala zmysły fanów! Pływa w gorącym źródle

Dereszowska pokazała dom na Mazurach. "Spełniliśmy marzenie o naszym azylu"

Anna Dereszowska pokazała urocze zdjęcia z synem. Pod postem nie zabrakło miłych słów!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ania z Rolnik szuka żony 10 | Daniel Duniak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy