Reklama
Reklama

Naga Ania Dereszowska rozpala zmysły fanów! Pływa w gorącym źródle

Anna Dereszowska (41 l.) postanowiła odpocząć od zgiełku miasta i wyjechała na urlop. Wybrała się na Islandię i podzieliła się na Instagramie kilkoma ujęciami z wakacji. Jedno z nich szczególnie przykuło uwagę jej fanów, bowiem widać na nim, jak naga aktorka pływa w gorącym źródle! "Nie miałam stroju kąpielowego i nie, nie miałam również ręcznika" - chwali się.

Anna Dereszowska zawodowo i prywatnie

Anna Dereszowska ma wiele talentów - potrafi śpiewać, tańczyć i grać. To dlatego, na stałe związana jest z teatrem muzycznym Studio Buffo w Warszawie, gdzie może w pełni rozwinąć swoje możliwości. 

Na początku kariery zawodowej dała się poznać z ról serialowych. Mogliśmy ją zobaczyć w "Złotopolskich", "M jak Miłość", "Na dobre i na złe", "Odwróconych", "Kryminalnych", a nawet w "Klanie". Na dużym ekranie wcieliła się m.in. w Korbę w filmie "Lejdis", czym zdobyła dużą rozpoznawalność.

Reklama

Ania Dereszowska od lat jest zakochana w Danielu Duniaku, który zajmuje się fotografią. Para jest ze sobą szczęśliwa i doczekała się już dwójki dzieci: Maksymiliana i Aleksandra. Aktorka ma również 14-letnią córkę Lenę ze związku z Piotrem Grabowskim.

Anna Dereszowska wyruszyła na Islandię

Dereszowska stara się nie tracić kontaktu ze swoimi fanami i aktywnie prowadzi media społecznościowe. Obserwuje ją aż 314 tysięcy osób. Ania dzieli się z nimi swoją codziennością i zawodowymi planami.

Ostatnio postanowiła odpocząć od pracy i zgiełku miasta. Udała się na krótkie wakacje na Islandię. Widać, że spędza czas aktywnie, a otaczająca ją dzika przyroda zdecydowanie przypadła jej do gustu. Widoki, którymi podzieliła się na Instagramie, aż zapierają dech w piersiach! 

Podobne emocje budzą zdjęcia i nagranie nagiej aktorki pływającej w gorących źródłach! "Mogłabym wstawiać tych zdjęć dziesiątki, bo próbując złapać piękno Islandii robiliśmy mnóstwo fot, ale nawet najlepsze z nich nie oddają tych cudnych widoków. Na tym zdjęciu pływam w gorącym źródle. Nie, nie miałam stroju kąpielowego i nie, nie miałam również ręcznika, ale zrobiłabym to jeszcze raz. Było wspaniale, ale czas wracać do domu" - wyjaśnia Ania. 

Pod postem komentarze zostawili także koledzy z branży, m.in. Mikołaj Roznerski, Sonia Bohosiewicz czy Anna Wendzikowska:

"OMG, magia";

"Żiżel, przeziębisz się";

"Niesamowity widok!����".

***

Zobacz także:

Anna Dereszowska zobaczyła to na wakacjach. Nie kryła oburzenia

Dereszowska pokazała dom na Mazurach. "Spełniliśmy marzenie o naszym azylu"

Dereszowska pokazała zdjęcie ze ślubu. Kreacja robi wrażenie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ania z Rolnik szuka żony 10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy