Reklama
Reklama

Dereszowska pokazała zdjęcie ze ślubu. Kreacja robi wrażenie

Anna Dereszowska (41 l.) niedawno pochwaliła się fotką z wesela. Na ujęciu pokazała, jak się bawi. Nie zabrakło kadru sukni, która była niezwykle oryginalna i pięknych widoków na pobliską zieleń. "Niech żyje miłość" - podpisała fotografię, do której zapozowała z ukochanym Danielem.

Anna Dereszowska od 20 lat występuje na rodzimej scenie teatralnej i filmowej. Zadebiutowała w "Rewizorze" w Teatrze Dramatycznym. Rozpoznawalność zyskała za sprawą ról w serialach takich jak: "Złotopolscy", "Tango z aniołem", "Przyjaciółki". Dostała angaż w popularnych filmach "Testosteron", "Lejdis", czy "Porady na zdrady". W 2021 roku dołączyła do obsady "Komisarz Mama".


Również jej życie prywatne wydaje się być udane. Aktorka jest związana z fotografem Danielem Duniakiem, z którym ma dwóch synów: Maksymiliana i Aleksandra. Z poprzedniego związku ma również córkę Lenę. Rodzina niedawno wybudowała dom i przeniosła się na Mazury.

Reklama

To właśnie tam odbyło się wesele, na którym gościła 40-latka i jej ukochany.

Dereszowska pochwaliła się zdjęciem z wydarzenia, a jej suknia zachwyciła internautów.

Dereszowska pokazała zdjęcie ze ślubu. Kreacja robi wrażenie

Anna Dereszowska za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się, w jaki sposób spędziła weekend. Artystka i fotograf gościli na ślubie niedaleko Olsztyna. 40-latka ochoczo pozowała do ujęć, a największą uwagę zwracał jej kostium.

Kobieta na tę okazję przywdziała na siebie długą spódnicę z wzorem w piękne kwiaty. Na górę założyła białą, elegancką bluzkę. Jej partner na wesele przyszedł w stylowym garniturze w kratę.

Również okolica ceremonii była niezwykle malownicza, w rejonie imprezy królowała zieleń i natura.

Fajnie wyglądali?

Jesteście fanami serialu "Komisarz Mama". Odcinki dostępne na Polsat Go - SPRAWDŹCIE!

Zobaczcie również:

Anna Dereszowska zobaczyła to na wakacjach. Nie kryła oburzenia

Córka Dereszowskiej ma już 14 lat. Podobna do mamy?

Anna Dereszowska: "Siła jest zakorzeniona w moim charakterze"
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama