Reklama
Reklama

Anna Dereszowska zobaczyła to na wakacjach. Nie kryła oburzenia

Anna Dereszowska (41 l.) to jedna z bardziej znanych aktorek w Polsce. Gwiazda na swoim koncie ma wiele ciekawych ról serialowych czy filmowych. Niedawno pochwaliła się swoimi wakacjami w sieci. Niestety aktorka była mocno zaniepokojona sytuacją, która przytrafiła się jej na urlopie.

Anna Dereszowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często na swoim instagramowym koncie udostępnia zdjęcia z planów filmowych, a także bardziej prywatne nagrania. Niedawno wraz z rodziną postanowiła wyjechać na krótki urlop. Podczas zagranicznej wycieczki postanowiła podzielić się z fanami smutnym spostrzeżeniem.

Anna Dereszowska zaniepokojona na wakacjach

Anna Dereszowska od kilku tygodni podróżuje wraz z rodziną po Europie. Ona i jej bliscy odwiedzili już Francję, Norwegię oraz Monako. To właśnie tam aktorka zachwycała się pięknymi krajobrazami, a także lokalnymi atrakcjami.

Reklama

Jej uwadze nie umknęły również problemy ekologiczne pojawiające się na świecie. Aktorka w swoim najnowszym poście skupiła się głównie na śladzie węglowym, który szkodzi środowisku.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów. Niektórzy zauważyli problem, który nagłośniła aktorka, inni z kolei uznali, że dawniej nikt nie słyszał o śladzie węglowym.

Anna Dereszowska - kariera i życie prywatne

Anna Dereszowska urodziła się 7 stycznia 1981 roku w Mikołowie. 14 września 2002 roku debiutowała rolą Marii Antonownej w "Rewizorze". Od 2003 roku jest aktorką Teatru Dramatycznego w Warszawie. Współpracuje z warszawskimi teatrami Studio Buffo i Teatr Syrena.

Rozpoznawalność przyniosły jej role w serialach takich jak: "Złotopolscy", "Glina", "Tango z aniołem", "Klub szalonych dziewic", "Prawo Agaty", "Przyjaciółki".

W 2010 roku wygrała Złoty Samowar za wykonanie utworu "Aktrisa" na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze.

Wystąpiła w teledyskach do piosenek De Mono: "Siedem dni", "Patrzę w Ciebie", "Listy wiatrem unoszone" i "Jednym zdaniem", a także w wideoklipie do utworu zespołu Buldog "Elita".

Kilkukrotnie gościła w talk-show Kuby Wojewódzkiego, uczestniczyła w jednym z odcinków teleturnieju "Kocham cię, Polsko!". 

Zobacz też:

Anna Dereszowska zdradza szczegóły porodu

Anna Dereszowska nie oszczędza na wannie! Kosztowała fortunę!

Anna Dereszowska poświęci karierę dla rodziny? "Świetny czas, by wyhamować"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ania z Rolnik szuka żony 10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy