Reklama
Reklama

Decyzja już zapadła. Socha wciąż nie może uwierzyć. „Jest mi bardzo smutno”

Serial "Przyjaciółki" od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W stacji Polsat emitowany jest od ponad 11 lat. Losy głównych bohaterek można oglądać w każdy czwartek o godzinie 21:10. Niestety z produkcją pożegnała się ostatnio Anita Sokołowska. Małgorzata Socha z tej okazji postanowiła podziękować jej w wyjątkowy sposób.

Anita Sokołowska odeszła z serialu "Przyjaciółki"

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja o tym, że z serialem "Przyjaciółki" żegna się Anita Sokołowska. Aktorka potwierdziła plotki, dodając na swoje instagramowe konto przejmujący wpis. Większość fanów produkcji była zdruzgotana tą informacją. Niektórzy nie mogli uwierzyć w taki obrót spraw.

Reklama

Swoje przejęcie odejściem koleżanki wyraziła także Małgorzata Socha, która w sieci zamieściła emocjonalny wpis.

Zobacz też: Małgorzata Socha chwali się wielkim wydarzeniem. To święto dla całej rodziny!

"Przyjaciółki": Małgorzata Socha żegna Anitę Sokołowską

Po tym, jak Anita Sokołowska dodała wpis, w którym dała jasno do zrozumienia, że to jej ostatnie dni na planie, podobny post opublikowała Małgorzata Socha. Aktorka wspomniała w nim to, jak jej się pracowało z Anitą. Nie zapomniała również o podziękowaniach.

Socha w dość długim wpisie wyznała, iż nie zdawała sobie sprawy z tego, że będzie żegnać tylko jedną ze swoich przyjaciółek. Myślała, że taki moment nadejdzie, to będą żegnać się wszystkie cztery.

"Nigdy nie myślałam, że będę pisała takiego posta, a jeśli już, to będziemy się żegnały wszystkie cztery, a nie żegnały jedną z nas. Zuza była przyjaciółką "Przyjaciółek", a Anita została moją. I tę właśnie przyjaźń zawdzięczam serialowi. Pamiętam, gdy obsada była już prawie skompletowana, tylko postać Zuzy nie była jeszcze obsadzona i kiedy pojawiła się Anita, poczuliśmy, że obiekt się zamknął" - rozpoczęła Socha.

W dalszej części aktorka wyznała, że ona, jak i wszyscy obecni na planie przez te wszystkie lata bardzo się ze sobą zżyli.

"Trwaliśmy ramię w ramię, dużo razem przeżyłyśmy, niezliczone dni na planie, które przeplatały się z ważnymi momentami w naszym życiu prywatnym. W najtrudniejszym momencie w "Przyjaciółkach" byłaś za mną i za mną. Dziękuję Ci Anitko, że zawsze mogłam na Ciebie liczyć. Odchodzi Twoja bohaterka nie TY, mimo wszystko będzie mi Ciebie brakowało na planie. Jest mi bardzo smutno, ale wierzę, że przetniemy się nie raz, nie dwa na zawodowym szlaki i zrobimy coś pięknego razem. Trzymam kciuki za Twoje nowe wyzwania. Jesteś pięknym, mądrym wyjątkowym człowiekiem. Wiem, jak ta decyzja była dla Ciebie trudna. Twoja "Przyjaciółka" Małgosia" - napisała w sieci Socha.

Oczywiście nie obyło się bez przejmujących wpisów internautów, ale i samej Anity. Większość była pod wrażeniem relacji, jaką stworzyły aktorki.

"Moja. Moja. Moja. Gosiu całuje Cię mocno w serduszko" - napisała w sieci Anita Sokołowska.

"Pięknie napisane. Wielka szkoda, że nie będzie już Pani Anity, ale to jej wybór i trzeba go uszanować"

"Bez Zuzy to już nie będzie to samo"

Zobacz też:

Z domu Anity Sokołowskiej płyną smutne informacje. Już tego nie ukrywa

Małgorzata Socha chce mieć dużą rodzinę. Nie do wiary, jak zareagowała na pytanie o czwartą ciążę

Socha rozpływa się nad Żebrowskim! On nie pozostał jej dłużny. Chciałby jej powrotu!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha | Przyjaciółki | Anita Sokołowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy