Reklama

Reklama

Reklama

Dawid Ozdoba nie żyje! Tancerz i zawodnik MMA miał 45 lat. Słowa jego bliskich ściskają za serce

Dawid Ozdoba, tancerz, a w ostatnich latach zawodnik MMA, nie żyje. Tę smutną informację przekazała jego mama za pośrednictwem profilu na Facebooku. "A teraz Dawidzie lecisz wysoko, Tak jak zawsze chciałeś" - napisała z kolei przyjaciółka Dawida Ozdoby.

Dawid Ozdoba nie żyje

Dawid Ozdoba nie żyje. Tę smutną i tragiczną informację przekazała jego mama na swoim profilu na Facebooku, prosząc jednocześnie o uszanowanie prywatności w tym niezwykle trudnym czasie i nie komentowanie sytuacji.

"A teraz Dawidzie lecisz wysoko,Tak jak zawsze chciałeś. Zabrałeś ze sobą wspomnienia, I już nic się nie zmienia, Jest Cisza i Spokój..." - napisała jego przyjaciółka, a mama Dawida Ozodby udostępniła u siebie ten post.

Kim był i czym się zajmował Dawid Ozdoba?

Dawid Ozdoba po raz pierwszy na małym ekranie pokazał się ponad dwadzieścia lat temu, kiedy wziął udział w programie reality-show "Amazonki", który wygrał wraz z Agnieszką Peczyńską. Para zakochała się w sobie, jednak ostatecznie ich uczucie nie przetrwało próby czasu i rozeszli się po kilku miesiącach.

Reklama

O Dawidzie Ozdobie po kilku latach znów zrobiło się głośno w kontekście jego związku z Edytą Herbuś. Ta relacja jednak także nie przetrwała zbyt długo.

Zawodowo Dawid Ozdoba związał się tańcem - założył grupę "Bad Boys", z którą występował na różnych imprezach.

W ostatnich latach jednak swoją ścieżkę zawodową nakierował na sport, a konkretnie na sporty walki MMA. Wystąpił m.in. na gali Prime.

Dawid Ozdoba zmagał się z depresją

Nie było tajemnicą, że Dawid Ozdoba zmagał się z depresją. Tancerz i sportowiec mówił o tym otwarcie. Ostatni post na jego profilu na Instagramie pojawił się 9 lipca. Z kolei 1 czerwca zamieścił niezwykle smutne słowa:

"Moje życie było cudowna bajka do 2018 roku gdy zaufałem ludziom którzy wbili mi nóż w serce i zabrali marzenia gdy kazali wy***ć ;( a mogło być tak pięknie gdybym nie słuchał tej osoby która wiedząc że mam depresję nie bawiła się moim losem. #love czas pogodzić się #depresja".

Rodzinie i bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Zobacz też:

Dawid Ozodoba robi karierę w "Na Wspólnej"?

Dawid Ozdoba wydał książkę. Opisał w niej związek z Herbuś

Dawid Ozdoba osadzony w egipskim więzieniu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Ozdoba

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy