Reklama

Reklama

Reklama

Dawid Ogrodnik został ojcem?! Marta Nieradkiewicz zaczęła rodzić, gdy... on był na imprezie?

Jak można wyczytać w mediach. Dawid Ogrodnik (31 l.) podobno właśnie został ojcem! Jego ukochana, Marta Nieradkiewicz (34 l.), miała zacząć rodzić, kiedy on przebywał na imprezie. "Rzucił wszystko i popędził do szpitala" - mówią znajomi aktora.

Dawid Ogrodnik, znany z ról w m.in. "Ostatniej rodzinie" oraz "Cichej nocy", i Marta Nieradkiewicz, kojarzona z postacią Julli Marczak w "Barwach szczęścia", raczej nie afiszują się ze swoją miłością. Rzadko pojawiają się gdzieś razem publicznie, nie ma tez wspólnych wywiadów w magazynach. 

O tym, że zostaną rodzicami, media dowiedziały się dopiero w październiku. Od tamtej pory aktorka nie pokazywała się na salonach. Także jej ukochany unikał tego typu wyjść. 

Wyjątek zrobił dla "Bestsellerów Empiku 2017". Podczas gali miał wręczyć nagrodę w kategorii "Wydarzenie roku", lecz w ostatniej chwili zastąpił go Andrzej Piaseczny. Dlaczego? 

Reklama

Ponoć aktor dostał wiadomość, że... jego partnerka zaczęła rodzić! 

"Dawid rzucił wszystko i popędził do szpitala. W oczywistej sytuacji na szybko znaleziono zastępstwo" - powiedzieli znajomi Ogrodnika "Pudelkowi". 

Ogrodnik i Nieradkiewicz nie skomentowali tych rewelacji, ale to chyba zrozumiałe - jeśli faktycznie właśnie zostali rodzicami, mają inne sprawy na głowie.

***
Zobacz więcej materiałów:
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Ogrodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy