Reklama
Reklama

Dawid Ogrodnik był molestowany przez księdza? "Marzyłem wtedy, żeby zniknąć"

Dawid Ogrodnik (36 l.) to w ostatnim czasie jeden z najbardziej znanych aktorów. Niedawno popularny 36-latek wystąpił w podcaście "Wojewódzki&Kędzierski". W rozmowie z prowadzącymi zdobył się na kilka szczerych wyznań. Będziecie zaskoczeni, co spotkało go, kiedy był nastolatkiem.

Kuba Wojewódzki oraz Piotr Kędzierski od jakiegoś czasu prowadzą podcast, do którego zapraszają interesujące osoby ze świata polityki czy show-biznesu. Niedawno w audycji pojawił się Dawid Ogrodnik. Ten popularny aktor wyjawił, że kiedy miał 17 lat jeden z księży próbował nawiązać z nim relację seksualną. To jedno z mocniejszych wyznań w programie dziennikarzy w ostatnim czasie.

Reklama

Dawid Ogrodnik jako nastolatek był molestowany przez księdza?

Dawid Ogrodnik to jeden z najbardziej znanych aktorów młodego pokolenia. Na swoim koncie ma wiele ciekawych ról. 36-latek może pochwalić się również wieloma nagrodami. Okazuje się jednak, że kiedy był nastolatkiem, jego życie wcale nie należało do najprostszych. W młodości doświadczył bardzo przykrej sytuacji.

Aktor wyjawił, że kiedy miał 17 lat zaprzyjaźnił się z pewnym księdzem. Znali się kilka lat i młody Dawid miał do niego duże zaufanie. Kuba Wojewódzki oczywiście, jak na niego przystało, postanowił bez ogródek zadać dość kontrowersyjne pytanie.

"Prosto w oczy patrzył ci w łóżku ksiądz, trzymając rękę na twoich genitaliach. Łatwo to zapomnieć?" - powiedział Wojewódzki.

Dawid wyjawił, że aż tak kontrowersyjnie nie było w jego przypadku. Aktor powiedział jednak, że ksiądz nie pełni już żadnych funkcji w kościele. Okazuje się, że na mężczyznę wpłynęło kilka innych oskarżeń, które najprawdopodobniej potwierdzą się na procesie cywilnym.

"Aż tak dramatycznie to nie było. Ten ksiądz już nie jest księdzem, bo dostałem taki telefon z kurii. Moje podejrzenia co do jego osoby i jakiegoś konfliktu etycznego, czy przy pierwszej okazji powinienem podać jego imię i nazwisko, niestety okazały się słuszne, ponieważ on już wyleciał z Kościoła. Zrobił znacznie więcej krzywdy, więc teraz dostałem telefon w związku z tym, że zbierane są materiały i dowody, bo ma już proces cywilny" - wyjawił Dawid.

Ogrodnik: Ksiądz dotykał mnie w okolicach krocza

36-latek postanowił opowiedzieć, jak dokładnie wyglądało zajście między nim a księdzem. Niewiele brakowało, by doszło do prawdziwej tragedii. Według relacji Ogrodnika ksiądz miał dotykać go w okolice krocza.

"Ten ksiądz po prostu położył na mnie rękę, ja ściągnąłem tę rękę, bo myślałem... Początkowo miałem do niego duże zaufanie. Znaliśmy się parę lat i nie przypuszczałem, że coś takiego może się wydarzyć, więc pierwsze co pomyślałem tej nocy to, że po prostu tak mu ręka spadła. Za chwilę ona wróciła, tak jak powiedziałeś, w okolice krocza" - powiedział Dawid.

W dalszej części wywiadu Dawid Ogrodnik wyznał, że ksiądz, który dopuścił się tych czynów, był menadżerem zespołu katolickiego. Aktor wyjawił również, co czuł, kiedy duchowny próbował się do niego zbliżyć.

"Skamieniałem. Pamiętam tylko szybkie bicie serca i pot na czole. Pamiętam ten zapach. Strukturę ściany. Przerwę między łóżkiem. Zapach kołdry. Wszystko zostało w pamięci. Marzyłem wtedy, żeby zniknąć - to pamiętasz pierwsze. A drugie - chciałem zmontować się w tę ścianę" - wyjawił aktor.

Zobacz także:
Dawid Ogrodnik odkrywa swoją duchowość: "Zaczynam wierzyć, że modlitwa może zmienić życie"

Dawid Ogrodnik był poniżany i... molestowany! Przeszedł przez piekło, żeby spełnić marzenia
Metamorfoza Dawida Ogrodnika! Aż trudno go rozpoznać!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Ogrodnik | Kuba Wojewódzki | Piotr Kędzierski
Reklama
Reklama
Reklama