Reklama
Reklama

Dawid Kwiatkowski nie mieszka sam. U boku ma towarzysza: "Kocham Cię mordo"

Dawid Kwiatkowski od 10 lat jest na scenie i porwał serca fanek. Jak się okazuje, 27-latek urządził swoje mieszkanie w bardzo romantycznym stylu. To pasuje nie tylko do jego stylu ubierania się, ale też przede wszystkim jego twórczości. Jesteście gotowi zobaczyć, jak i z kim mieszka Dawid Kwiatkowski?

Oto jak wygląda mieszkanie Dawida Kwiatkowskiego. Nie mieszka w nim sam

Dawid Kwiatkowski bardzo szanuje prywatność i tematy takie jak miłość i związki pozostawia jedynie dla najbliższych. Choć wiemy, jak wygląda jego mama i tata, a także, że sukces w branży muzycznej zawdzięcza swojemu bratu, to wokalista. Oto jak wygląda mieszkanie Dawida Kwiatkowskiego. Dobrze wiemy, że nie mieszka w nim sam!

Dawid Kwiatkowski nie mieszka sam. U boku ma towarzysza: "Kocham Cię mordo"

Młody wokalistka przygarnął szczeniaka, z którym stara się jak najmniej rozstawać. Pies rasy boston terier spędza z artystą każdą chwilę. Niezależnie, czy razem leżą na kanapie, czy akurat jadą busem w trasę. Dawid poświęcił swojemu pupilowi specjalny wpis, w którym pokazał kilka wnętrz - w tym ze swojego mieszkania.

Reklama

"Dziś Twój dzień i przecież wiem, że tego nie przeczytasz, pomimo tego, że leżysz obok mnie w busie, ale tak mi tworzysz żyćko, że sobie nie wyobrażasz. Kocham Cię mordo".

Tak mieszka Dawid Kwiatkowski. Wnętrza są romantyczne jak jego piosenki

Wnętrze mieszkania Dawida Kwiatkowskiego urządzone jest w minimalistycznym, ale lekko romantycznym stylu. Nie brakuje w nim sztukaterii na ścianach i ciemnej zieleni w przedpokoju.

W salonie Dawida Kwiatkowskiego oko przyciąga żyrandol, który wygląda jak kapelusz: "Zawsze staram się o to, by metamorfozy, które przeprowadzam były po prostu dostępne i w zasięgu. To sprawia mi największy fun!" - pisał wokalista na Instagramie.

W łazience piosenkarza dominuje biel, której ciepła dodają beżowe motywy. Za metamorfozą mieszkania stoi projektant Szymon Fiolka, który udostępnił film z gotowego wnętrza wokalisty.

Kuchnia, choć mała to urządzona jest z pomysłem. Wykorzystano każdy wolny centymetr miejsca, aby umieścić niezbędne szafki i sprzęty.

Dawid Kwiatkowski ma mieszkanie z widokiem na... miasto

O posiadaniu własnych "czterech kątów" wokalistka marzył, odkąd rozpoczął karierę w branży muzycznej. Swój pierwszy sukces osiągnął w wieku 17 lat, a już 2 lata później został właścicielem wymarzonego mieszkania! Ma ono około 60 metrów kwadratowych i jest z widokiem na centrum Warszawy. 

Obecnie jako milioner, Dawid Kwiatkowski ma już kilka apartamentów w stolicy, które przeznaczył na wynajem. Każde mieszkanie jest stworzone w innym stylu, a metamorfozami zajmuje się projektant Szymon Fiolka.

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Kwiatkowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy