Reklama
Reklama

Dawid Kubacki postawił na przytulne wnętrza. Tak wygląda dom skoczka!

Dawid Kubacki (31 l.) pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. To właśnie na Instagramie uchyla rąbka swojego prywatnego życia, o którym nie mówi zbyt wiele. Na niektórych fotkach pokazał również swój klimatyczny dom. Trzeba przyznać, że jego gniazdko jest naprawdę przytulne!

Dawid Kubacki jest jednym z najbardziej utytułowanych skoczków w Polsce. Sportowiec zdobył medal olimpijski, zgarnął również cztery medale mistrzostw świata oraz dwukrotnie na jego szyi pojawił się brązowy medal drużynowy mistrzostw świata w lotach narciarskich.

Skoczek rzadko jednak opowiada o swoim życiu prywatnym. W 2019 roku wziął ślub ze swoją ukochaną Martą Majcher. Ceremonia odbyła się w tajemnicy, z udziałem najbliższych członków rodziny i przyjaciół.

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło jednak kolegów z drużyny. Na ceremonii pojawili się m.in. Kamil Stoch z żoną, Piotr Żyła i Jakub Wolny. W 2020 roku para została rodzicami. Na świat przyszła ich córeczka Zuzanna.

Rodzinka na co dzień mieszka w Szaflarach na Podhalu - w rodzinnej miejscowości Kubackiego. Mimo że Dawid strzeże swojej prywatności to na kilku opublikowanych przez niego fotkach w sieci, można zobaczyć, jak urządzony jest ich dom.

Wnętrze jest połączeniem tradycji z nowoczesnością. Nie brakuje drewnianych elementów i nowoczesnych akcentów. Na zdjęciach Kubackiego można zobaczyć przestronny salon i ciekawą podłogę - wymieszanie desek z płytkami.

Na zdjęciach często pojawiają się również schody, co świadczy o tym, że dom ma kilka poziomów. Dawid kilkukrotnie pokazywał kuchnię, w której dominują jasne blaty i drewniane wykończenia. Na jednym z filmików widać również ogromny ogród, w którym skoczek dba o swoją formę.

Kubacki uwielbia fotografować swojego pupila. To właśnie ukochany czworonóg jest głównym bohaterem niemal wszystkich fotek skoczka. Owczarek Berneński bez wątpienia kradnie uwagę fanów sportowca. 

Jak wam się podoba gniazdo Kubackiego? Przytulnie?

Reklama

Zobacz też:

Kamil Stoch z żoną mieszkają w wielkiej willi. Robi wrażenie

Ewa Bilan-Stoch walczy z krytykami męża! Wdała się w dyskusję!

Małgorzata Rozenek-Majdan w Tajlandii! Codziennie dzwoni do swoich psów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Kubacki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy