Reklama
Reklama

Dawid i Michał Kwiatkowscy. W Sopocie padły wzruszające słowa: "Ty pierwszy we mnie uwierzyłeś"

Dawid Kwiatkowski świętował 26 maja na sopockiej Operze Leśnej 10-lecie swojej pracy artystycznej. Czas bardzo szybko minął, a Dawid nie zapomniał, komu zawdzięcza swoją obecną karierę. Podziękował swoim rodzicom, fanom, współpracownikom, a także bratu, który pomógł mu na początku kariery. Na scenie Polsat SuperHit Festiwal padły wzruszające słowa!

Polsat SuperHit Festiwal 2023. Słowa wzruszyły sopocką widownię

Dawid Kwiatkowski obchodził w Operze Leśnej w Sopocie 10-lecie swojej kariery artystycznej. Jego występ był pełen wzruszających przemówień i wspomnień. W międzyczasie złożył swojej mamie życzenia z okazji Dnia Matki. Zrobił także niespodziankę i zaprosił na scenę swojego starszego brata Michała Kwiatkowskiego.

"Kochani, teraz osoba, bez której ten jubileusz nie mógłby się odbyć. Drodzy państwo, mój brat, Michał Kwiatkowski". Razem wykonali wzruszający utwór "Na zawsze" z płyty Dawida z 2013 roku.

Reklama

Kim jest brat Dawida Kwiatkowskiego? Padły wzruszające słowa: "Ty pierwszy we mnie uwierzyłeś"

O tym, że Dawid Kwiatkowski ma silne i szczere relacje z rodziną można było zauważyć chwilę wcześniej, kiedy to podziękował swoim rodzicom, a szczególnie mamie.

"To jest osoba, dzięki której ja tu teraz stoję. To jest osoba, która wyleciała do Paryża, zaczęła zarabiać swoje pierwsze pieniądze i wysłała mi pieniądze, żebym mógł chodzić do szkoły muzycznej. I dzięki temu prawdopodobnie stoję dzisiaj tutaj. Kocham cię nad życie. Ty pierwszy we mnie uwierzyłeś" - powiedział Dawid Kwiatkowski w trakcie wykonywania utworu.

Za to Michał odpowiedział bratu równie ciepłe słowa: "Codziennie od 27 lat świętuję dzień, w którym pojawiłeś się w moim życiu. Jestem z ciebie szalenie dumny i kocham cię mocno" - odpowiedział mu Michał.

Kim jest brat Dawida Kwiatkowskiego? Michał Kwiatkowski też jest muzykiem

Michał Kwiatkowski jest przyrodnim bratem Dawida Kwiatkowskiego. Jego mama zmarła, gdy miał 10 lat: "To było straszne. Widziałem twarz matki każdej nocy. Byłem bardzo nieszczęśliwym dzieckiem. To było okropny okres w moim życiu" - napisał Michał Kwiatkowski w biografii zamieszczonej na oficjalnej stronie.

Michał Kwiatkowski jest piosenkarzem, producentem muzycznym i kompozytorem. Choć w Polsce osiągnął sukces (wygrał odcinek "Szansy na sukces"), to wyjechał w 2002 roku do Paryża. W kolejnych latach brał udział w konkursach muzycznych takich jak "Star Academy" (francuska wersja "Idola"), czy na festiwalach muzycznych m.in. w Chorwacji.

Stworzył trzy albumy muzyczne i koncertował we Francji. Jego gatunek muzyczny to połaczenie klasyki, elektroniki i wszelkich innych stylów. 

Zobacz też:

Kim jest mama Dawida Kwiatkowskiego? Kocha ją nad życie

Polsat SuperHit Festiwal 2023 wystartował! Ludowe Mazowsze, błyszcząca Doda i cyberpunkowa Agnieszka Chylińska

Polsat SuperHit Festiwal 2023. Dawid Kwiatkowski świętował jubileusz i wzruszał do łez

Polsat SuperHit Festiwal 2023: Tribbs z hołdem dla Krzysztofa Krawczyka, Doda jako domina

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy