Reklama

Reklama

Reklama

Dariusz K. został skazany, a jego żona, Izabela Adamczyk, "chilluje" na Mazurach!

Dariusz K. został skazany na 7 lat pozbawienia wolności. Jego żona, Izabela Adamczyk, nie stawiła się na ostatecznej rozprawie. Celebrytka udała się za to na "zasłużone" wakacje...

To był długi i kontrowersyjny proces! Dariusz K. spędził w areszcie niemal dwa lata po tym, jak śmiertelnie potrącił na pasach 63-letnią kobietę. Muzyk w chwili wypadku był pod wpływem kokainy. Sprawa ciągnęła się bardzo długo, ponieważ obrońcy byłego męża Edyty Górniak próbowali na wszelkie sposoby udowodnić, że ich klient nie zasługuje na duży wyrok. Ostatecznie Dariusz K. został skazany na 7 lat pozbawienia wolności, z czego niemal 2 odsiedział już w areszcie.

Co ciekawe podczas odczytania wyroku na sali sądowej zabrakło obecnej żony celebryty, Izabeli Adamczyk. Kobieta do tej pory starała się pojawiać na rozprawach swojego męża. Wygląda jednak na to, że nie załamała się po ogłoszeniu wyroku. Wręcz przeciwnie, Izabela spędza teraz upojne chwile na Mazurach. Świadczą o tym m.in. zdjęcia, jakie celebrytka umieszcza na swoim Instagramie. Widać, że żona skazanego jest w świetnej formie i "chilluje" sobie w najlepsze!

Reklama

Czyżby Izabela Adamczyk spisała już na straty swoje małżeństwo i postanowiła rozpocząć nowy rozdział w życiu?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dariusz K. | Izabela Adamczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy