Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Daria Widawska trafiła do szpitala z tajemniczymi objawami. Do dziś nie wiadomo, co jej było

Daria Widawska (42 l.) przeżyła dramatyczne chwile. Zaczęło się od bólu gardła, lekarz przepisał antybiotyk, lecz leki nie pomogły. Skończyło się na długim pobycie w szpitalu. Dziś aktorka czuje się dobrze, a w trudniejszych chwilach ma wsparcie rodziny.

Reklama

Znowu ma dobry zawodowo czas. Pod koniec zeszłego roku głośno było o Darii Widawskiej z powodu jej roli w filmie Patryka Vegi "Plagi Breslau". Zagrała w nim z inną "debiutantką" - Małgorzatą Kożuchowską, która również po raz pierwszy pojawiła się w produkcji ekscentrycznego reżysera.

Reklama

Końcówka tego roku również należy do Darii. Oglądaliśmy ją w serialu "39 i pół tygodnia", kontynuacji uwielbianego przed 10 laty "39 i pół", w którym gra byłą żonę Tomasza Karolaka. Skoro padło nazwisko Karolak - jest on ważnym "łącznikiem" Kożuchowskiej i Widawskiej. Obie są jego etatowymi żonami. 

Jednak na tym polu to Daria Widawska ma przewagę. Już trzykrotnie była jego żoną: "39 i pół" teraz w "39 i pół tygodnia" i "Prawie Agaty". Natomiast jeśli chodzi o "trwałość" małżeństwa to triumfuje Małgorzata Kożuchowska, od 12 lat jest jego żoną w "Rodzince.pl". Bigamia nie przeszkadza nikomu w przyjaźni. 

Legenda głosi, że Daria Widawska postanowiła zostać aktorką, gdy pewnego dnia z koleżankami uciekła z lekcji języka rosyjskiego. Przechodząc koło Teatru Miejskiego w Gdyni, natknęły się na aktorki w strojach z anielskimi skrzydłami, które biegły do kawiarni. Na koleżankach nie zrobiło to specjalnego wrażenia. Daria stanęła jak oniemiała. - Ja też taka chcę być - pomyślała. 

To było coś nowego. Bo wcześniej, choć od 3. roku życia chodziła na lekcje baletu, w szkole występowała na scenie, przez 12 lat chodziła do szkoły muzycznej i grała na fortepianie, swoich planów na przyszłość nie wiązała z aktorstwem ani z muzyką. Chciała studiować prawo lub stosunki międzynarodowe. Ale właśnie ten jeden dzień przesądził o jej wyborze życiowym. 

Miała 23 lata, gdy w 2000 roku skończyła warszawską Akademię Teatralną. Ze stolicą związała swoje zawodowe i prywatne losy. Debiutowała w spektaklu "Cesarska miłość" w reżyserii Leszka Wosiewicza (Teatr Telewizji). Grała w stołecznych teatrach: Na Woli, Rozmaitości i Scenie Prezentacje. Dziś możemy najczęściej oglądać ją Teatrze Capitol i Kamienicy. 

Bez wątpienia przełomem w jej karierze był rok 2005, kiedy zagrała w serialu "Magda M.". Od tego czasu rudowłosa aktorka cieszy się niezmienną sympatią widzów. 

Czytaj dalej na następnej stronie.


Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Daria Widawska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »