Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Daria Widawska nie ukrywa, że jej macierzyństwo nie jest łatwe! Mocne słowa!

Daria Widawska (40 l.) jest szczęśliwą żoną i matką, ale nie ukrywa, że jej macierzyństwo nie należy do tych „bajkowych”.

Jej życie prywatne nie ocieka w skandale i na próżno szukać w jej przeszłości burzliwych związków. 

Reklama

Od 10 lat jest żoną tego samego mężczyzny, operatora Michała Jarosińskiego. Jej małżeństwo uchodzi wśród znajomych pary za wręcz idealne.

Aktorka i jej mąż doczekali się dwóch synów: Iwa (9 l.) i Brunona (2 l.). Daria niejednokrotnie podkreślała, że jest szczęściarą, ale nigdy nie ukrywała, że posiadanie rodziny to nie sama przyjemność, a niekiedy ciężka praca.

Teraz również nie zamierza kłamać, że jej macierzyństwo nie wygląda tak idealnie, jak pokazują to media.

"O dziesiątej wieczorem mam tylko jedno marzenie - położyć się spać. Ma się mniej czasu dla siebie, bo dzieci są absorbujące. Trzeba być bardziej tolerancyjnym, bo pojawiają się większe napięcia. Staramy się z Michałem spędzać trochę czasu tylko we dwoje. Czasem robimy sobie wolne od dzieci i idziemy do kina, na kolację czy spacer. Właśnie pomyślałam, że mam niedosyt tego czasu we dwoje" - powiedziała w szczerej rozmowie z tabloidem "Super Express".

To dość mocne słowa, ale zapewne niejedna mama jest jej za nie wdzięczna i zgodzi się, że posiadanie dzieci to wielkie wyzwanie. 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Daria Widawska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama