Reklama

Reklama

Reklama

Daria Widawska nie ukrywa, że jej macierzyństwo nie jest łatwe! Mocne słowa!

Daria Widawska (40 l.) jest szczęśliwą żoną i matką, ale nie ukrywa, że jej macierzyństwo nie należy do tych „bajkowych”.

Jej życie prywatne nie ocieka w skandale i na próżno szukać w jej przeszłości burzliwych związków. 

Od 10 lat jest żoną tego samego mężczyzny, operatora Michała Jarosińskiego. Jej małżeństwo uchodzi wśród znajomych pary za wręcz idealne.

Aktorka i jej mąż doczekali się dwóch synów: Iwa (9 l.) i Brunona (2 l.). Daria niejednokrotnie podkreślała, że jest szczęściarą, ale nigdy nie ukrywała, że posiadanie rodziny to nie sama przyjemność, a niekiedy ciężka praca.

Teraz również nie zamierza kłamać, że jej macierzyństwo nie wygląda tak idealnie, jak pokazują to media.

Reklama

"O dziesiątej wieczorem mam tylko jedno marzenie - położyć się spać. Ma się mniej czasu dla siebie, bo dzieci są absorbujące. Trzeba być bardziej tolerancyjnym, bo pojawiają się większe napięcia. Staramy się z Michałem spędzać trochę czasu tylko we dwoje. Czasem robimy sobie wolne od dzieci i idziemy do kina, na kolację czy spacer. Właśnie pomyślałam, że mam niedosyt tego czasu we dwoje" - powiedziała w szczerej rozmowie z tabloidem "Super Express".

To dość mocne słowa, ale zapewne niejedna mama jest jej za nie wdzięczna i zgodzi się, że posiadanie dzieci to wielkie wyzwanie. 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Daria Widawska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy