Reklama
Reklama

Darek wywołał wielki skandal w ostatnim odcinku "Rolnika" i zniknął z mediów. Nagle postanowił o sobie przypomnieć

Widzowie popularnego randkowego show "Rolnik szuka żony" przyzwyczajeni są do zaskakujących zwrotów akcji i niecodziennych reakcji uczestników. Mimo tego zachowanie 28-letniego Dariusza, który wystąpił w 10. edycji programu, wywołało wśród fanów niemały skandal. W związku z aferą rolnik na chwilę zupełnie zniknął z mediów. Po miesiącach milczenia postanowił jednak o sobie przypomnieć.

Dariusz z "Rolnik szuka żony" wywołał wielkie poruszenie

Dariusz Machałowski był jednym z uczestników 10. edycji popularnego randkowego show "Rolnik szuka żony". Początkowo wiele wskazywało na to, że mężczyźnie uda się odnaleźć w programie upragnioną miłość. 28-latek pochodzący z województwa łódzkiego szybko znalazł wspólny język z piękną Nicolą.

Para zbliżyła się do siebie, a dziewczyna nie ukrywała, że przystojny rolnik także wpadł jej w oko. Ich relacja nabierała coraz większych rumieńców i wyglądało na to, że z programem pożegnają się jako para. Niestety w ostatnim odcinku cyklu doszło do niecodziennych scen, które wywołały wśród widzów bardzo mieszane uczucia.

Reklama

Dantejskie sceny w "Rolnik szuka żony"

W finale 10. sezonu "Rolnik szuka żony" Darek zaskoczył wszystkich swoją wypowiedzią na temat Nicoli. Uczestnik programu, który jeszcze niedawno sprawiał wrażenie zakochanego, stwierdził, że dotychczasowa wybranka bardzo go zawiodła.

"Straciła w oczach przy bliższym poznaniu. Zachowywała się jak dziecko. Nie umiała szklanki z herbatą donieść do stołu. Dla mnie to jest nie do zaakceptowania" - oburzał się 28-latek w obecności dziewczyny. 

Obcesowe komentarze mocno dotknęły Nikolę, która nie potrafiła powstrzymać łez.

"Pierwsze dwa, trzy tygodnie były super" - przypominała Dariuszowi zdziwiona uczestniczka. "Ale w czym były takie cudowne, bo nie rozumiem" - odpowiedział jej rolnik.

Darek z "Rolnika" wrócił do mediów społecznościowych

Zdaniem części widzów mężczyzna igrał z uczuciami dziewczyny, wysyłając jej sprzeczne sygnały. W końcu, gdy Nicola zaangażowała się już w relację, uczestnik "Rolnika"... zerwał z nią znajomość przez internet. Twierdził, że nigdy nie myślał o tym, by związać się z nią na poważnie.

Zachowanie rolnika nie przypadło do gustu widzom programu, którzy w komentarzach ostro skrytykowali jego zachowanie.

W wyniku skandalu Dariusz zniknął z mediów i przez długi czas nie publikował postów w mediach społecznościowych. Nagle, po kilku miesiącach przerwy, kontrowersyjny uczestnik programu udostępnił na swoim instagramowym profilu nowe zdjęcie.

Selfie, na którym widać szeroko uśmiechniętego rolnika, nie doczekało się jednak żadnej reakcji ze strony widzów programu, ponieważ... 28-latek wyłączył możliwość komentowani posta. Czyżby obawiał się kolejnej fali krytyki?

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony". Waldemar potwierdził, jak bliscy odnoszą się do Doroty

"Rolnik szuka żony" Nicola, którą rzucił Darek, spotyka się z kandydatem Ani?

Grzegorz Bardowski z "Rolnika" na ślubie się pomylił. Uratowała go pomysłowość żony

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy