Reklama
Reklama

Danuta Martyniuk zszokowała metamorfozą. Żona Zenka wygląda jak Barbie

Danuta Martyniuk pojawiła się na pokazie mody i wywołała spore zamieszanie. Uwagę fanów zwróciła nowa fryzura żony Zenka oraz jej olśniewająca kreacja. Odważne metamorfozy nie są jej obce, tym razem wygląda jak Barbie.

Danuta Martyniuk z sukcesami wychodzi z cienia znanego męża. Żona Zenka Martyniuka najpierw zafundowała sobie serię zabiegów upiększających, a teraz chętnie pojawia się na różnego rodzaju bankietach i pokazach mody, by z werwą pozować na ściankach i olśniewać fotoreporterów swoim blaskiem. 

Wielka metamorfoza Danuty Martyniuk. Żona Zenka wygląda jak Barbie

Tym razem celebrytka pojawiła się na pokazie mody Marzeny Kuleszy. Z tej okazji żona lidera Akcentu ubrała błyszczącą kreację - ciemną sukienkę z granatowymi zdobieniami. Charakterystycznym elementem kreacji były szerokie, prześwitujące i rozcięte rękawy. Przy wieczorowym stroju, który opinał sylwetkę.

Reklama

To jednak nie kreacja skradła show, wszyscy zwrócili uwagę na nową fryzurę pani Danuty. Małżonka gwiazdy disco polo postanowiła przefarbować się na blond. Ma także nieco dłuższe włosy. Długie pasma postanowiła związać w kucyk, a fragmenty grzywki rozpuściła przy twarzy. 

Teraz śmiało można powiedzieć, że Zenek ma w domu prawdziwą Barbie.

Tak prezentuje się Danuta Martyniuk po metamorfozie.

Zobacz też:

Niepokojące wieści z domu Martyniuków. Nie ma już odwrotu, walizki spakowane. Zenek i Danuta wyjadą z Polski

Nie tak miało wyglądać życie Zenka Martyniuka. Wieści z Podlasia wyszły niespodziewanie

Danuta Martyniuk schudła 20 kilogramów, a teraz takie wieści. Od plotek aż huczy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Danuta Martyniuk | Zenon Martyniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy