Reklama
Reklama

Niepokojące wieści z domu Martyniuków. Nie ma już odwrotu, walizki spakowane. Zenek i Danuta wyjadą z Polski

Danuta Martyniuk z sukcesami wychodzi z cienia znanego męża. Kobieta najpierw zafundowała sobie serię zabiegów upiększających, a teraz chętnie rozprawia o planach swoich i męża. Jak się okazuje, Zenek i Danuta planują wyjechać z Polski na dłużej.

Żona gwiazdora disco polo Zenona MartyniukaDanuta Martyniuk otwarcie mówi o zabiegach upiększających, które przeszła.  

"Robiłam stymulatory tkankowe. Przeszłam lifting twarzy i operację nosa. A jeszcze coś przede mną" - wyznała w "Pytaniu na śniadanie". 

Danuta Martyniuk schudła ponad 20 kilogramów

Danuta Martyniuk także sporo schudła, po tym jak w trosce o swoje zdrowie zrezygnowała z jedzenia słodyczy i postanowiła zadbać o swoją sylwetkę. Jak mówiła w jednym z wywiadów, motywacją były też nieprzychylne komentarze, jakie czytała na swój temat w sieci.  

Reklama

W efekcie w kwietniu gwiazda wyznała, że schudła już 20 kilogramów. Zamiast rozmiaru L nosi teraz S, a nawet udaje się jej założyć XS.  

Wielkie poruszenie w domu Martyniuków. Zenek i Danuta wyjadą z Polski

To nie koniec wieści z domu Martyniuków. Danuta ostatnio przyznała, że mają z mężem wiele planów. Para chce na dłuższy czas wyjechać z Polski. W planach jest chociażby krótki wyjazd do Paryża, a także dłuższa miesięczna podróż do Stanów Zjednoczonych. Wyjazdy te są związane między innymi z wystąpieniami publicznymi celebrytki.

Żona Zenka Martyniuka wyznała także że przed nią bardzo ważne wydarzenie.

"Przymierzałam ostatnio suknię, w której zaprezentuję się podczas dużego wydarzenia modowego w Pałacu w Krotoszycach na Dolnym Śląsku już 29 września. Zdradzę, że kreacja projektu Marzeny Kuleszy jest cudowna, ręcznie haftowana przez zdolną lekarkę, która fascynuje się modą" - ujawniła Danuta Martyniuk na łamach "Super Expressu".

Zobacz też:

Nie tak miało wyglądać życie Zenka Martyniuka. Wieści z Podlasia wyszły niespodziewanie

Nerwowo w domu Martyniuków. Zenek będzie musiał stawić się w sądzie

Danuta Martyniuk już wie, jaka będzie jej emerytura. Mówi też o świadczeniach Zenka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Danuta Martyniuk | Zenon Martyniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy