Reklama
Reklama

Danuta Martyniuk zadała szyku na weselu. "Tym razem obyło się bez awantur"

Danuta Martyniuk wraz z synem Danielem i jego partnerką bawili się na weselu. Odchudzona małżonka "króla disco polo" była prawdziwą sensacją imprezy. "Tym razem obyło się bez awantur" - można przeczytać w jednym z tabloidów.

Martyniukowie zawitali na Podlasie, gdzie Danuta Martyniuk "żeniła" chrześniaka. Żona Zenka wyróżniała się spośród innych weselników: idealnie skrojona wrzosowa kreacja podkreślała odchudzoną sylwetkę, do tego wykonany przez profesjonalistów makijaż. Odkąd Danuta Martyniuk schudła 15 kg, "wykonując ćwiczenia z internetu", na każdym kroku słyszy komplementy.

Reklama

Już nie pożera trzech tabliczek czekolady podczas czytania ulubionych romansów. Odstawiła też ziemniaki i ukochane ciasta, które wcześniej zajadała codziennie. Jeśli pieczywo to tylko ciemne i w rozsądnych ilościach. Efekty diety widać gołym okiem.

Danuta Martyniuk sensacją na weselu

Danuta Martyniuk na weselu chrześniaka zjawiła się z synem Danielem i jego wybranką Faustyną, z którą chłopak zaczął spotykać się, kiedy był jeszcze w związku z matką swojego dziecka.

W przeszłości notorycznie miewał problemy z prawem. Zarzucano mu m.in. jazdę pod wpływem alkoholu, znieważanie funkcjonariuszy na służbie oraz posiadanie nielegalnych substancji. 31-latek usłyszał już kilka wyroków skazujących. W marcu 2021 roku sąd w Białymstoku skazał Martyniuka za prowadzenie samochodu bez prawa jazdy na 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata. Dostał także zakaz prowadzenia pojazdów przez sześć lat.

Na szczęście na weselu chrześniaka Danuty Martyniuk obyło się bez interwencji policji.

"Najwyraźniej młodzi bawili się pod czujnym okiem Danuty, która niegdyś nie darzyła sympatią wybranki syna. Na szczęście tym razem obyło się bez awantur, a widząc, że jedynak się ustatkował, Martyniukowa była w stanie zaakceptować jego dziewczynę i nawet bawić się w jej towarzystwie" - czytamy w "Super Expressie".

Wrzosowa kreacja podkreślająca szczupłą sylwetkę zrobiła na weselnikach olbrzymie wrażenie.

Zobacz też:

Inflacja niestraszna Szelągowskiej. Wyciekła wysokość jej zarobków

Dowbor zabiera głos po tragedii. Tego ekipa "Nasz nowy dom" nie przewidziała

Awantury w domu Schejbal. Przykre wieści z Zakopanego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Daniel Martyniuk | Danuta Martyniuk | Zenon Martyniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama