Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Danuta Holecka dostanie nowy program w TVP! Prace trwają!

Danuta Holecka (47 l.) nie zamierza poprzestawać na prowadzeniu wyłącznie "Wiadomości". Dziennikarka potwierdziła nam, że pracuje nad autorskim programem...

"Dobra zmiana" sprawiła, że z pracą na Woronicza musiało pożegnać się naprawdę wielu dziennikarzy.

Reklama

Wyrzucono także większość prowadzących sztandarowy serwis informacyjny TVP1. Piotrek Kraśko dość szybko wkręcił się do TVN, a Beata Tadla musiała zadowolić się pracą w nowej stacji ze znikomą oglądalnością.

Tego typu zmartwień z pewnością nie ma jej następczyni, czyli Danuta Holecka, która jest teraz najważniejszą twarzą "Wiadomości".

W rozmowie z nami dziennikarka przyznała, że ogląda programy konkurencji, ale nie zamierza ich recenzować, bo najwyraźniej kosztowałoby ją to zbyt wiele nerwów. 

"Nasz program różni się zasadniczo od reszty, bo my mówimy jak jest. Po prostu. (...) Ja staram się nie atakować, nikogo nie oceniać i może to zabrzmi banalnie, ale ja naprawdę dobrze życzę kolegom z konkurencji i z pewnej gazety, która nas mocno krytykuje. Wszystkim im życzę, żeby robili jak najlepsze programy" - oznajmiła Holecka.

Czy równie dobry będzie nowy program Holeckiej? Okazuje się bowiem, że gwiazda "Wiadomości" pracuje nad pewnym projektem, który pojawi się na antenie TVP.

Dziennikarka była jednak bardzo tajemnicza i nie chciała zdradzać żadnych szczegółów, choć jednocześnie przyznała, że będzie miał najprawdopodobniej charakter społeczno-polityczny!

"Jak powiem, to nie będzie tajemnicy" - stwierdziła.

Będziecie oglądać?

Dowiedz się więcej na temat: Danuta Holecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje