Reklama
Reklama

Daniel z "Klanu" został ojcem! Dziecko będzie się wychowywać w przyczepie?

Jakub Tolak (40 l.), niegdyś serialowy Daniel Ross z "Klanu" właśnie został ojcem! Były celebryta rzucił aktorstwo na rzecz podróżowania po świecie w towarzystwie swojej partnerki Zofii Samsel. Dziś ich rodzina się powiększyła. Artysta pochwalił się zdjęciem oraz zdradził imię i płeć dziecka. Czy od teraz będą mieszkać w trójkę w przyczepie?

Daniel z "Klanu" został ojcem! Jakub Tolak pochwalił się zdjęciem swojej pociechy!

Jakub Tolak dał się poznać polskim widzom za sprawą roli Daniela Rossa w serialu "Klan", w którym debiutował jako 16-latek. Kuba przez lata pojawiał się w drobniejszych rolach, jednak ostatecznie rzucił aktorstwo na rzecz spełniania marzeń. 

Od dłuższego czasu podróżuje ze swoją żoną Zosią i zwiedza świat, mieszkając w samochodzie. Tolak i Samsel opowiadają o swoich wyprawach na social mediach, dzielą się wrażeniami z drogi oraz ujawniają blaski i cienie tego niekonwencjonalnego stylu życia. Codzienność w samochodzie może być świetną przygodą, jednak teraz zakochani będą musieli je dzielić z jeszcze jedną osobą...

Reklama

Tolak i Samsel w grudniu ubiegłego roku obwieścili, iż spodziewają się dziecka. Przez kilka miesięcy podróżowali po Europie, poród planowali jednak na terenie Polski, o czym opowiadali, będąc gośćmi zaproszonymi do studia "Dzień dobry TVN". Po kilku miesiącach od występu, 10 czerwca małżonkowie powitali na świecie Antoninę, o czym napisali na social mediach.

Pomponik.pl składa serdeczne gratulacje!

Zobacz też:

Maciej Musiał zagrał w nowym serialu Netflixa. Co za sukces

Ksiądz gani Królikowskiego! "Po co był ten ślub? Antoni nie wiedział, co przysięgał?". Co z rozwodem kościelnym?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jakub Tolak | Zofia Samsel
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy