Reklama
Reklama

Daniel Olbrychski prowadził podwójne życie. Gdy prawda wyszła na jaw, stracił nie tylko żonę i kochankę

Daniel Olbrychski nigdy nie narzekał na brak powodzenia u kobiet i szybko zyskał miano jednego z głównych amantów polskiego kina. Gdy w trakcie małżeństwa z Zuzanną Łapicką wdał się w romans, sytuacja zaczęła wymykać się spod kontroli. Aktor musiał ponieść poważne konsekwencje.

Daniel Olbrychski na dobre zapisał się w historii kina

Daniel Olbrychski do dziś pozostaje jednym z najbarwniejszych i najbardziej utalentowanych aktorów w historii polskiej kinematografii. Chociaż wiele osób z przemysłu filmowego wróżyło mu także wielką karierę za oceanem, czasy i okoliczności, w których pracował skutecznie utrudniły mu przenosiny do Hollywood.

Mimo tego artysta przez wiele lat był jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów w naszym kraju, a produkcje z jego udziałem do dziś nie tracą na wartości i zachwycają kolejne pokolenia wielbicieli rodzimego kina.

Reklama

Rozgłos przystojnemu i utalentowanemu Olbrychskiemu przyniosły nie tylko role w największych hitach Andrzeja Wajdy - gwiazdor "Wesela" był także znany dzięki swojemu... burzliwemu życiu miłosnemu.

Daniel Olbrychski próbował utrzymać romans w tajemnicy

Daniel Olbrychski szybko zyskał miano amanta i doczekał się trójki dzieci z trzema różnymi kobietami.

Gdy aktor trwał w związku małżeńskim z Zuzanną Łapicką, wdał się w poważny romans. Sprawę komplikował fakt, że kochanka artysty zaszła w ciążę i urodziła mu syna - Viktora.

Gwiazdor "Małżeństwa z rozsądku" próbował utrzymać wszystko w tajemnicy. Sytuacja wkrótce wymknęła się spod kontroli i nie wyszła nikomu na dobre.

Kiedy pozamałżeński związek Daniela Olbrychskiego wyszedł na jaw, aktora opuściła zarówno żona, jak i kochanka. Obie kobiety nie ułatwiały amantowi spotkań z pociechami.

W efekcie mężczyzna praktycznie zupełnie stracił kontakt z młodszym synem i nie widział Viktora przez kilkanaście lat.

Daniel Olbrychski nawiązał kontakt z młodszym synem

Viktor Longo nawiązał kontakt z ojcem, dopiero gdy sam stał się pełnoletni. Mężczyzna nie nosi nazwiska ojca, jest jednak do niego niezwykle podobny. Tak samo jak jego słynny tata - 36-latek także odnalazł w sobie artystyczną wrażliwość i choć na próżno szukać go w produkcjach filmowych - zajmuje się tworzeniem muzyki.

Przyjazdy do Polski na spotkania z ojcem umożliwiły Viktorowi Longo poznanie swojego starszego brata - Rafała Olbrychskiego. Nieślubny syn legendarnego polskiego aktora na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych i stara się strzec swojej prywatności.

Zobacz też:

Beata Tyszkiewicz odcięła się od przyjaciół. Przyjaciele próbują interweniować

Ważne wieści od Daniela Olbrychskiego. Żona może odetchnąć z ulgą

Olbrychski wspomina głośną scysję z Angeliną Jolie. Wszystko przez niewinny komplement

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Daniel Olbrychski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy