Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Dagmara Kaźmierska wywiozła z Polski kilkadziesiąt tysięcy złotych! "Królowa Życia" miała ważny powód!

Dagmara Kaźmierska nie przestaje zaskakiwać. Słynna "Królowa życia" próbuje odpokutować za grzechy przeszłości. Gwiazda stacji TTV nie kryła swojej kryminalnej przeszłości. Jak jednak przyznała w rozmowie z nami, gdyby nie więzienie, nie byłoby jej w tym miejscu, w którym jest teraz. A jest jedną z najpopularniejszych celebrytek w kraju, za co postanowiła podziękować losowi w wyjątkowy sposób - zebrała pokaźną sumę pieniędzy i poleciała pomagać bardziej potrzebującym...

"Królowa życia" rodem z Kotliny Kłodzkiej jest żywym dowodem na to, że z błędów, jakie popełniamy w życiu, należy wyciągać właściwe wnioski i... pewnie iść do przodu. 

Dagmara Kaźmierska nie ukrywa, że ma na swoim sumieniu poważne grzeszki, takie jak prowadzenie domu uciech, a nawet wyrok za sutenerstwo. Swoje przewinienia odpokutowała w Zakładzie Karnym we Wrocławiu, gdzie spędziła czternaście miesięcy. A teraz żyje tak, by mieć spokojny sen i nigdy więcej nie trafić do kryminału.

Wielbiciele "Królowych życia" zdążyli się już zorientować, że Dagmara Kaźmierska lubi pomagać potrzebującym. W programie ratowała przyjaciela z nałogu alkoholowego, a cierpiących biedę wspiera hojnymi datkami oraz paczkami z żywnością, odzieżą i środkami czystości. 

Reklama

"Królowa życia" pomaga sierotom z Zanzibaru

Od jakiegoś czasu Kaźmierska działa na rzecz Fundacji "Africa Help", która pomaga najmłodszym mieszkańcom Afryki, by mogły spokojnie się uczyć zamiast przemierzać długie kilometry w celu zdobycia czystej wody. Fundacja ta aktualnie buduje punkt pomocy medycznej dla masajskich dzieci.


W oczekiwaniu na premierę swojej autobiografii zatytułowanej "Prawdziwa historia Królowej Życia", która ukaże się 10 listopada w księgarniach w całej Polsce, Dagmara Kaźmierska poleciała z pomocą charytatywną na Zanzibar.

Gwiazda postanowiła osobiście przekazać dzieciom z sierocińca w Stone Town równowartość 58 tysięcy złotych od darczyńców, którzy odpowiedzieli na ogłoszoną przez nią zrzutkę. 

"Każdy z nas znalazł się tu w gościnie po coś... Każdy z nas ma w życiu coś do zrobienia. Raz robi źle, a raz dobrze. Takie życie. Dziś pewien człowiek tutaj w Tanzanii powiedział do mnie piękne słowa: "Dagmara, jesteś teraz mostem między Afryką a Polską (...) Dzieciaki z Domu Dziecka szczęśliwe. A to wszystko dzięki Wam. Dziękuję całym sercem" - napisała na Instagramie.

Dzięki zrzutce zorganizowanej przez Dagmarę Kaźmierską Fundacja "Africa Help" zakupiła wyposażenie kuchni, pralki, buty oraz zestawy higieniczne dla wszystkich wychowanków sierocińca w Stone Town.

Spodziewalibyście się czegoś takiego po niej?Zobacz też:

Były mąż Mariah Carey chciałby się z nią ponownie ożenić

Na widok Sharon Stone padła na kolana! Niesamowite sceny na czerwonym dywanie

Khloe Kardashian zachwyca wyglądem! Nie przypomina samej siebie!


Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »