Reklama
Reklama

Czy Shawn Mendes i Camila Cabello znów są parą? Całowali się na Coachelli!

Shawn Mendes i jego podobno eksdziewczyna Camila Cabello zostali zauważeni przez fanów na festiwalu Coachella, gdy oddawali się czułym pocałunkom! Nagrania tych chwil podbijają TikToka, a fani są zachwyceni romantyczną sceną, co przywraca im wiarę w prawdziwą miłość. Czy Shawn i Camila znów są parą?

Shawn Mendes i Camila Cabello przez kilka lat byli przyjaciółmi, ale w 2019 roku zdecydowali się wejść ze sobą w romantyczną relację. Czas pandemii zbliżył ich bardzo do siebie — spędzali czas wspólnie, ich koncerty były odwołane. Jaledwie dwa lata później, kiedy internet oszalał już na punkcie tej pary, zdecydowali się zakończyć swój związek i powrócić do przyjaźni. W 2021 roku ogłosili, że się rozstają.

Reklama

"Zdecydowaliśmy się zakończyć naszą romantyczną relację, ale nasza miłość do siebie jako ludzi jest silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej" - można było przeczytać w ich wspólnym oświadczeniu.

"Zaczęliśmy nasz związek jako najlepsi przyjaciele i będziemy dalej najlepszymi przyjaciółmi. Ogromnie szanujemy wasze wsparcie od początku i dalej w przyszłości" - dodali w relacji opublikowanej na Instagramie.


Jak widać nie na długo — parę najwyraźniej wciąż łączy zażyłość wykraczająca poza zwyczajną przyjaźń.


Shawn Mendes miał już mieć nową kochankę

Pod koniec 2022 roku pojawiły się plotki, że Mendes ma nową dziewczynę. Jego towarzyszką coraz częściej obserwowaną przez media miała być 51-letnia Jocelyne Miranda - rehabilitantka i kręgarka, której sławny klientelę stanowią m.in. Justin i Hailey Bieber, Kendall Jenner oraz Post Malone. Miranda towarzyszyła również Mendesowi na trasie koncertowej.

Zobacz też:

Met Gala 2022: Festiwal dekoltów! Te gwiazdy odsłoniły sporo na czerwonym dywanie. Cara Delevingne w całkowicie prześwitującej bluzce!

Shawn Mendes i Camila Cabello rozstali się!

Shawn Mendes oszukał fanów? Mamy dowody!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Camila Cabello | Shawn Mendes
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy