Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Czy Grycanka pojedna się z teściem?

Mieszkają po sąsiedzku, ale relacje nestora rodu z synem, jego żoną i córkami właściwie nie istnieją. Co tak oddaliło od siebie potężnych Grycanów?


Reklama

"Gabrysia jak co roku czekała na dziadka, ale on znów nie pojawił się w święta u wnuczek" - mówi znajoma rodziny o najmłodszej córce Marty (39 l.) i Adama Grycanów.

Nestor rodu i twórca lodowej potęgi Zbigniew Grycan (71 l.) wyraźnie nie przepada za rodziną swojego syna z pierwszego małżeństwa, Adama.

Nie odwiedza wnuczek ani nie zaprasza ich do siebie, choć mieszkają po sąsiedzku w Aninie. "Adam nigdy nie powiedział złego słowa o ojcu i jego drugiej żonie Elżbiecie, ale boli go chłód okazywany przez tatę jego córkom, a zwłaszcza żonie" - mówi znajoma.

Konflikt pojawił się, gdy Zbigniew przepisał cały rodzinny majątek żonie. Oficjalnym powodem były podobno względy podatkowe, ale mówi się, że nestor uległ namowom Elżbiety, która chciała, by majątek w całości trafił kiedyś w ręce jej trzech córek.

Z pominięciem Adama. I tak się pewnie stanie. Już dziś jedna z bliźniaczek, Małgorzata, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej, zarządza siecią lodziarni. W tej chwili to ona tak naprawdę rządzi rodzinnym interesem.

Druga bliźniaczka jest doktorantką romanistyki na Uniwersytecie Warszawskim, a najmłodsza córka Zbigniewa i Elżbiety studiuje prawo. Wszystkie są singielkami.

Dlaczego Zbigniew tak unika swoich wnuczek? Powodem jest podobno szum medialny wokół Grycanek. "Nie pracują w mojej firmie, nie ma między nami żadnych powiązań i nie chcę więcej tej sprawy komentować" - uciął rozmowę na ten temat.

lanowany jesienią reality show Grycanek w TVN nie doszedł do skutku z powodu braku sponsorów. A przecież gdyby Zbigniew zechciał, sam mógłby ten program sfinansować...

Jednak Marcie udało się to, o czym marzyła Elżbieta - własny program kulinarny w telewizji. "Pani Ela próbowała swoich sił w Internecie, radząc, jak przygotowywać desery z lodami Grycan, ale niezbyt się spodobała. Brak jej tego luzu przed kamerą, który ma Marta" - wyjawia znajoma.

Zazdrość o sukcesy medialne puszystej celebrytki, która w dodatku niedawno wydała książkę kucharską, nie ułatwi normalizacji stosunków w podzielonej rodzinie.

"Nic nie wskazuje na to, by przez najbliższe lata cała rodzina mogła się spotkać przy świątecznym stole" - twierdzi znajomy.

Anna Bazia

nr 2/2013

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marta Grycan | teść | rodzina | Weronika Grycan | Wiktoria Grycan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »