Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Czubaszek: Aborcja to nic dobrego

Maria Czubaszek powraca do słynnego wywiadu, w którym przyznała się do dwóch aborcji.

Przypomnijmy: 72-letnia satyryczka w programie "Uwaga" wyznała, iż dwa razy usunęła ciążę i nigdy z tego powodu nie miała traumy. CZYTAJ WIĘCEJ

Reklama

Dziś, w wywiadzie dla "Claudii", tak wspomina styczniowy wywiad:
"Wypowiedź była sprowokowana przez dziennikarza. Kiedy podjechałam taksówką pod kawiarnię, gdzie się umówiliśmy, na chodnik wyszła grupa dzieci. 'Ale pan trafił z tym spotkaniem', mówię. 'Dlaczego?'. 'Bo ja nie lubię dzieci'. 'A co by było, gdyby...?'. Nie widziałam powodu, by nie odpowiedzieć, że w młodości dwa razy ciążę usunęłam" - opowiada Czubaszek.

I dodaje: "Nigdy nie czułam instynktu macierzyńskiego. Aborcja to nic dobrego. Jestem za tym, by się dzieci rodziły, ale te chciane. Jeśli kogoś stać na to psychicznie i finansowo".

Satyryczka nie ukrywa, że ton wypowiedzi Wojciecha Cejrowskiego, z którym swego czasu pracowała w radiowej "Trójce", i który - nawołując do bojkotu jej osoby - nazwał ją "gnijącą śliwką", bardzo ją rozczarował.

"Mój znajomy, Wojciech Cejrowski, powiedział, że panią Czubaszek należy wypraszać, a nie zapraszać, i omijać, bo można się tym zarazić. Nie wiem, czy miał na myśli, iż sam może dokonać aborcji, ale on jest tak dziwny, że może i w ciążę zajść, ale jako katolik aborcji nie dokona" - śmieje się Czubaszek.

"Mnie nie denerwuje, że ktoś ma inne poglądy niż ja, każdy ma prawo mieć swoje, natomiast denerwuje mnie agresja, bo ja jej nie mam" - kończy.
Dowiedz się więcej na temat: Maria Czubaszek | Wojciech Cejrowski | aborcja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje