Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Czartoryska dostanie willę za kilka milionów!

Bogaci teściowie aktorki kupią jej pałac, aby wreszcie poczuła się jak księżniczka...

Anna Czartoryska (29 l.) i Michał Niemczycki (32 l.) mogą mówić o sobie, że są prawdziwymi szczęściarzami. W końcu nie każda para młoda zaczyna nowe życie w wartej kilka milionów rezydencji, nie płacąc przy tym ani złotówki.

Reklama

Państwo Niemczyccy są bardzo szczęśliwi z faktu, że ich ukochany syn wreszcie się ustatkował, dlatego "szarpnęli" się na taki prezent.

Ojciec Michała znajduje się przecież na 10. miejscu listy najbogatszych tygodnika "Wprost". Jego majątek szacowany jest na ok. 1,7 mld złotych. Przy takiej kwocie wydatek kilku milionów na dom, nie będzie zapewne zbyt odczuwalny.

Na ten wspaniały pomysł wpadła jednak żona pana Zbigniewa. Co ciekawe, początkowo młodzi byli sceptyczni do pomysłu pani Katarzyny, jednak ta słynie z tego, że zawsze stawia na swoim.

"Mama Michała była nieustępliwa. Chce ich odciążyć. Zgodziła się jedynie, by para wybrała okolicę, w której chce mieszkać" - zdradza informator "Faktu".

Ponoć rodzice zamierzają wręczyć im klucze już w czerwcu. Wtedy też ma odbyć się huczne wesele, na którym Ania i Michał jeszcze raz, tym razem w obecności kilkuset gości, złożą sobie przysięgę.

Dr Pomponik gratuluje tak szczodrych teściów!Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje