Reklama
Reklama

Czarna Mamba w nowym domu

Niedawno Iwona Pavlović i jej obecny partner życiowy Wojciech Oświęcimski wprowadzili się do swego nowego domu pod Olsztynem. Urządzili już prawie wszystkie wnętrza i mogą do woli cieszyć się sobą.

Iwona Pavlović niedawno wyszła za stołu jurorów programu "Taniec z gwiazdami" i pokazała, że nadal jest w świetnej formie, potrafi zachwycić na parkiecie nie tylko swymi umiejętnościami tanecznymi, ale też temperamentem, urodą i figura, której pozazdrościć jej mogą nawet znacznie młodsze od niej kobiety.

Pavlović, która ma obecnie 44 lata kwitnie nie tylko dzięki regularnym ćwiczeniom na parkiecie, lecz przede wszystkim dzięki miłości. Dla smagłego, czarnowłosego Wojciecha Oświęcimskiego zostawiła swego męża Arkadiusza, tancerza, z którym przeżyła 20 lat.

Reklama

Najpierw razem tańczyli, potem założyli szkołę tańca, która szybko stała się popularna. Dziś tancerka w wywiadach przyznaje, że zakochała się w swym obecnym partnerze od pierwszego wejrzenia. Ona również natychmiast przyciągnęła jego uwagę, to dla niej rozwiódł się z żoną. Cała sprawa zakończyła się happy endem, obecnie oboje byli partnerzy Pavlović i Oświęcimskiego są juz w nowych związkach.

A Pavlović nawet przyjaźni się z byłym mężem i nadal razem prowadzą szkołę tańca.

MWMedia
Dowiedz się więcej na temat: związek
Reklama
Reklama
Reklama