Reklama
Reklama

Cugowski skomentował metamorfozę Milowicza! Zdania mocno podzielone... "Przerysowany"?

Popularny aktor i piosenkarz w pierwszym odcinku 17. sezonu programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wcielił się w legendarnego wokalistę. Michał Milowicz zaśpiewał piosenkę „Twoje radio” Budki Suflera i zebrał pozytywne oceny od jurorów. Jak na ten występ zareagował Krzysztof Cugowski? Co o metamorfozie powiedział jego syn, Chris, były uczestnik muzycznego show Polsatu?

Rodzina w programie

Przygoda rodziny Cugowskich w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rozpoczęła się podczas piętnastej edycji, kiedy udział w niej wziął Chris Cugowski. Młody aktor, który studiował w Anglii i wrócił do kraju, doskonale odnalazł się w formule programu. W kolejnej serii jego ojciec zasiadł w loży sędziowskiej. Zrezygnował w siedemnastym sezonie ze względu na inne zobowiązania zawodowe. Krzysztof Cugowski wciąż z wielką energią i siłą koncertuje i spotyka się z fanami w całym kraju.

Reklama

Wymagający start

W pierwszym odcinku 17. edycji Krzysztof Cugowski ponownie pojawił się w show, ale ze względu na metamorfozę jednego z uczestników. Wcielił się w niego Michał Milowicz, aktor filmowy, telewizyjny, teatralny i musicalowy, który stworzył niezapomnianą kreację w filmie "Chłopaki nie płaczą". Zderzenie z taką legendą to nie lada zadanie. Jak jurorzy ocenili ten debiut?

Zabawa na całego

W wywiadzie dla Polsat.pl Chris Cugowski skomentował metamorfozę, którą miał okazję widzieć na żywo. Zasiadł bowiem na widowni wraz z kolegą Patrykiem Cebulskim. W jaki sposób on skomentował występ Michała Milowicza?

Cugowski junior ujawnił również, jak na to wcielenie zareagował jego ojciec.

Jak oceniacie pierwszą metamorfozę Micha Milowicza w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Myślicie, że ma szansę na zwycięstwo w programie? Ten występ oraz pozostałe (również z innych sezonów show) do obejrzenia w każdej chwili w serwisie Polsat Go.

Wszystko o "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Zobacz również:

Robert Janowski wyjawił powód odejścia Cugowskiego. Plotki się potwierdziły!

Krzysztof Cugowski potwierdził smutne plotki o synach! "To się stało miesiąc po tym, jak się rozstaliśmy"

Krzysztof Cugowski o pracy jurora w TTBZ. Zdradził, dzięki komu dostał posadę

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy