Reklama
Reklama

Córka Pazurów ma talent malarski. Lekcji będzie udzielać jej była żona Jakimowicza!

Najstarsza pociecha Edyty i Cezarego Pazurów wykazuje talent malarski. Zapobiegawczy rodzice już teraz zadbali, by mogła rozwijać go pod okiem najlepszych. Jak się okazuje, lekcji będzie udzielać jej sama Joanna Sarapata!

Edyta i Cezary Pazurowie nie mieli łatwego startu, gdy zaczęli się ze sobą spotykać. Para była na celowniku mediów, a wiele osób wytykało im różnicę wieku, nie wróżąc przy tym świetlanej przyszłości. Oni jednak za nic mieli sobie przytyki hejterów i są ze sobą szczęśliwi do dziś.

Doczekali się też trojga dzieci - Amelii, Antoniego i Rity. Najstarsza pociecha urodziła się tuż po ślubie pary w 2009 roku. W tym roku skończy zatem 13 lat.

Reklama

Najstarsza córka Pazurów ma talent malarski

Jak się okazuje, pasją nastolatki jest malarstwo.

Edyta Pazura wielokrotnie pokazywała dzieła swojej córki w sieci i trzeba przyznać, że robiły wrażenie. Teraz Amelia będzie miała okazję doskonalić swoje umiejętności pod okiem znanej malarki, Joanny Sarapaty, która prywatnie jest byłą żoną Jarosława Jakimowicza. Para doczekała się razem syna Jovana.

Malarka wystawiała swoje dzieła w europejskich i amerykańskich galeriach sztuki, pracowała także jako dekoratorka wystaw u Cartiera. Co ciekawe, jej dzieła nabyło wiele sław zagranicznych. Obrazy Joanny Sarapaty mają w swojej kolekcji Elton John, Madonna czy Jose Carreras.

Joanna Sarapata prywatnie zna się z rodziną Pazurów. Cezary z okazji urodzin zamówił u przyjaciółki portret dla żony, którym ona pochwaliła się swego czasu w sieci.

Joanna Sarapata o córce Pazurów

Jak się okazuje, niebawem lekcje u słynnej malarki będzie pobierała najstarsza córka Cezarego i Edyty, Amelia. Joanna Sarapata nie może się nachwalić jej talentu!

Myślicie, że córka Pazurów zrobi karierę na miarę Joanny Sarapaty?

Zobacz też:

Adele w ciąży? Oto, co ujawnił tabloid

Najnowsze dane o zakażeniach koronawirusem

Machulski ma nieślubnego syna. Jego matką jej znana aktorka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cezary Pazura | Edyta Pazura | Joanna Sarapata
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy