Reklama
Reklama

Conan Kaźmierski nieźle się rozchorował. Wszystko przez mamę

Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” od początku chwaliła się swoim synem. Tę dwójkę łączy bowiem bliska relacja, którą wspólnie często się chwalą. Ostatnio jednak Conan postanowił publicznie ponarzekać na mamę, bo przez nią się rozchorował. Nie było mu lekko!

Conan Kaźmierski opowiedział o chorobie. Winę zwalił na swoją mamę

Publiczność poznała Conana Kaźmierskiego, gdy 22-latek razem ze swoją mamą występował w programie "Królowe życia". Wówczas ujawniono, że młodzieniec ma wiele różnorodnych pasji m. in uwielbia sport, a mimo tego kształci się w kierunku medycznym na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

Ostatnia wizyta w domu mamy nie przyniosła pozytywnych skutków. Syn Dagmary Kaźmierskiej rozchorował się nie na żarty, a wszystko przez uporczywość mamy, która nie mogła zrozumieć, że zimne powietrze tylko pogorszy stan jej syna.

Reklama

"Siemano, siemano. Ja troszeczkę chorowitek, jak możliwe, że słychać, a przede wszystkim widać. Wczoraj była kaplica, przedwczoraj była tragedia, ale matulka i tak nie mogła zrozumieć, że klimatyzacji nie można włączać, bo od tego właśnie zawaliłem sobie całe gardło" - poinformował Conan na InstaStory w sobotę 26 sierpnia.

Kaźmierski wydał krocie na upominek dla mamy. Ściągnął go zza granicy

Drobne niesnaski nie są w stanie wpłynąć na wzajemną miłość tej dwójki. Conan i Dagmara bez względu na wszystko pielęgnują rodzinne więzi, pamiętając m. in. o ważnych wydarzeniach, które wspólnie celebrują. I to w jakim stylu! Chłopak pochwalił się prezentem, jaki kupił mamie. To coś wyjątkowego.

"Ale nic... To tylko gardełko. Nie ma co płakać i się nad tym rozwarstwiać. Lecę pozałatwiać parę spraw. Przede wszystkim lecę po prezencik dla matulki, który zamówiłem już jakiś czas temu, którego w ogóle nie było w Polsce" - pochwalił się Conan.

Nie chciał jednak zdradzać szczegółów, bo popsułby mamie niespodziankę. Wspomniał jednak o tym, że prezent niemało kosztował. "Z racji jego ceny będę musiał uprzedzić matulkę, że jak na jej najbliższe urodziny nie będzie mnie stać na jakiś fajny prezent, no to będzie właśnie prezent na urodziny. Mam nadzieję, że tak nie będzie i zrobię wszystko, żeby tak nie było..." - przyznał.

Zobacz też:

Tak mieszka Dagmara Kaźmierska. Na bogato!

Dagmara Kaźmierska pokazała, jak podrywa młodych mężczyzn. "Bo bawić trza się UMIĆ"

Dagmara Kaźmierska przeszła spektakularną metamorfozę. "Chyba jakaś dieta była"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | "Królowe życia" | Conan Kaźmierski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy