Reklama
Reklama

Co za nowina z domu Stuhra. Żona jest w siódmym niebie

Maciej Stuhr jest polskim aktorem, reżyserem i scenarzystą filmowym oraz teatralnym. Ima się też innych zajęć — między innymi występuje w nowym i kontrowersyjnym programie "Autentyczni". Ostatnio na jego Instagramie oraz profilu jego żony pojawiły się wspaniałe wieści z gorącego Bilbao. O co chodzi?

Maciej Stuhr, znany z wielu filmów i seriali, nie zwalnia tempa. Ostatnio błyszczał w trzech sezonach serialu "Szadź" oraz w "Belfrze". Teraz czeka nas jego występ w filmie "Fuks 2", który wkrótce trafi do kin.

Maciej Stuhr jest też obecny na scenie teatralnej, a ostatnio zajął się też prowadzeniem programu TVN "Autentyczni", gdzie osoby ze spektrum autyzmu przeprowadzają wywiady ze znanymi osobistościami. Produkcja wywołuje olbrzymie kontrowersje i sprowadziła na głowę Stuhra niemałą krytykę. Dodatkowo podróżuje po Polsce ze swoim stand-upem.

Reklama

Mimo napiętego harmonogramu Stuhr znajduje czas dla rodziny. A do tego jego życie prywatne i zawodowe życie czasem pięknie się łączy. Ostatnio aktor podzielił się radosną nowiną o tym, że właśnie dołączył do obsady hiszpańskiego serialu kręconego w Bilbao. 

Podczas pobytu w Hiszpanii towarzyszy mu żona, Katarzyna Błażejewska. Szczęśliwa małżonka cieszy się chwilami spędzonymi z mężem, dlatego również podzieliła się swoją radością na Instagramie.

Żona Macieja Stuhra w siódmym niebie w Hiszpanii. Cieszy się ciepłem... i randką z mężem

"Przyjechałam z Maciejem Stuherem - on kręci serial, a ja pracuję. Czytam, piszę, chodzę, jem. Moi rodzice z dziećmi, więc głowa wolna!" - raduje się Katarzyna Błażejewska-Stuhr na Instagramie.

"Kilka dużych tematów mi się nałożyło, więc potrzebuję tej przestrzeni i powietrza w głowie - niemyślenia o mikołajkowych podarkach do szkoły, śniadaniach, praniach i tym podobnych. A wieczorem randka z mężem. Oraz jest tu 14 stopni! I kwitną bratki!"- dodaje w dalszej części wpisu.

Stuhr ruszył z nowym programem. Po pierwszym odcinku spotkała go fala krytyki

Maciej Stuhr zaangażował się jakiś czas temu we współtworzenie programu "Autentyczni", emitowanego przez stację TVN. Pierwsze dwa odcinki programu "Autentyczni obejrzało średnio 1,22 mln widzów. 

W programie "Autentyczni" Stuhr pomaga osobom w spektrum autyzmu przeprowadzać wywiady ze znanymi osobami. Do programu zapraszane są bardzo otwarte gwiazdy, które nie boją się wyzwań. W pierwszym odcinku pojawił się Robert Makłowicz, a w drugim Natalia Kukulska. To właśnie oni rozmawiali z "nowymi dziennikarzami".

Zdaniem Macieja Stuhra "Autentyczni" pomogą wszystkim osobom w spektrum otworzyć się na świat i wyjść z cienia.

Czytaj też:

Tłum gwiazd na gali Glamour. Wypadli stylowo?

Stuhr z rozmachem wrócił do telewizji. Jego program wywołał burzę w sieci

Maciej Stuhr przerywa milczenie. Tylko tym się teraz będzie zajmował

Tajemnicza córka Stuhra przemówiła. Takiego wyznania mało kto po niej oczekiwał

Maciej Stuhr pilnie przekazał niepokojące wieści o ojcu. "Traci kontakt z rzeczywistością"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Stuhr
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy