Reklama
Reklama

Tajemnicza córka Stuhra przemówiła. Takiego wyznania mało kto po niej oczekiwał

Jerzy Stuhr ma dwoje dzieci: 48-letniego syna Macieja i 41-letnią córkę Mariannę. Niestety młodsza pociecha aktora nie związała swojej przyszłości z branżą filmową. Zamiast tego robi ogromną karierę w innej dziedzinie sztuki. Na co dzień córka Stuhra żyje z dala od mediów i zajmuje się grafiką użytkową.

Tak wygląda córka Jerzego Stuhra. Oto Marianna

Marianna Stuhr to jedna z bardziej tajemniczych członkiń rodu Stuhrów. Wszyscy doskonale znają Jerzego Stuhra i Macieja Stuhra, lecz Marianna woli prowadzić życie bez obecności kamer i fotoreporterów. Oto, czym na co dzień zajmuje się córka popularnego aktora.

Reklama

Tak wygląda córka Stuhra. Marianna na początku nie lubiła Macieja

Mariannę i Macieja dzieli aż 7 lat różnicy. Ze starszym bratem nie zawsze miała najlepsze relacje. Dzieliło ich prawie wszystko: "Mój brat i ja to kompletnie dwa różne usposobienia. Na dodatek różnica wieku między mną a nim była dosyć felerna i w pewnym sensie zabrała nam wspólne dzieciństwo. (...) Maciek grał na pianinie, a ja śpiewałam lub popisywałam się tanecznie. Poza tym przez długi czas dzieliliśmy z sobą pokój. Olbrzymi, więc rodzice przedzielili nas regałem z książkami" - powiedziała Marianna w magazynie "Uroda życia".

Zdarzały się też przyjemne chwile, które Marianna wspomina bardzo ciepło: "Pamiętam, że kiedy zaraz po liceum [Maciek - przyp. red.] założył kabaret Po Żarcie i poprosił mnie o scenograficzną pomoc, czułam się bardzo wyróżniona. Głębokie lata 90., byłam jeszcze młodziutka. I szczęśliwa, że starszy brat mnie ceni i że poprosił mnie o pomoc - wcześniej robiłam jakieś scenograficzne drobnostki na zapleczu festiwalu PAKA w Rotundzie" - wspominała w wywiadzie dla magazynu "Uroda Życia" z 2015 roku.

Marianna to córka Jerzego Stuhra. Tak wygląda w wieku 41 lat

Marianna nie była nigdy zainteresowana aktorstwem. Ukończyła za to krakowską Akademię Sztuk Pięknych, a w 2011 roku uzyskała tytuł doktora. 

Marianna Stuhr pokazuje swoją sztukę na Instagramie @mariannastuhr. Fani artystycznych treści znajdą tam obrazy, grafiki i wszystko, co związane ze sztuką. Córka Stuhra niechętnie dzieli się zdjęciami prywatnymi. No chyba, że wstawi zdjęcie ze sobą na tle obrazu.

Córka Jerzego Stuhra porzuciła krakowskie życie, aby przeprowadzić się do Warszawy. Obecnie pracuje jako projektantka i graficzka grafiki użytkowej.

Zobacz też:

Maciej Stuhr pilnie przekazał niepokojące wieści o ojcu. "Traci kontakt z rzeczywistością"

Ledwie Kwaśniewski opuścił szpital, a tu takie pilne wieści od Stuhra. Poruszenie na całą Polskę

Maciej Stuhr dostał nową pracę. Niespodziewany zwrot akcji w karierze aktora

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jerzy Stuhr | Maciej Stuhr
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy