Przejdź na stronę główną Interia.pl

Co za bagno! Kochanka oskarża Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka. Mocne słowa

Magdalena Radomska jest wściekła. Twierdzi, że pięściarz nie interesuje się ich córką. Kobieta chce pozbawić "Diablo" praw rodzicielskich do 4-letniej Zuzanny.

- Życzę Krzyśkowi powodzenia w życiu i gratuluję nowej zdobyczy. Ale nie pozwolę, żeby się bawił kosztem mojego dziecka! - mówi Magdalena Radomska.

Reklama

Te gorzkie słowa to jej reakcja na wieść, że pięściarz układa sobie życie u boku innej kobiety - niejakiej Kariny. 

- Jeszcze pół roku temu w jego życiu nie było żadnej Kariny i prosił mnie, żebym za niego wyszła. Dobrze się bawi kosztem własnego dziecka. Z Zuzią nie kontaktuje się prawie od roku, a ja nie dostaję na nią alimentów. Krzysiek jest już winien około 70 tysięcy złotych - zżyma się Radomska.

Kobieta chce pozbawić boksera praw rodzicielskich. Argumentów jej nie brak. Parę miesięcy temu "Diablo" spotkał się z przedszkolnym psychologiem, który tłumaczył, jak ważna w życiu dziecka jest stabilizacja i obecność ojca.

- Nic to nie dało, on kompletnie nie interesuje się Zuzią, więc nie mam wyboru - stwierdza Radomska. - Mój prawnik mówi, że pozbawienie go praw rodzicielskich będzie formalnością. Liczę, że sfinalizuję tę sprawę jeszcze w tym roku.

Ciekawe, co na ten temat sądzi żona boksera, Małgorzata?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje