Reklama
Reklama

Cleo zainwestowała pieniądze w bezpieczny biznes!

Cleo w rozmowie z Pomponikiem zdradziła, w co najchętniej inwestuje pieniądze. Jak sądzicie, jaki biznes uważa za bezpieczny?

Piosenkarka posiada szeroki wachlarz umiejętności - śpiewa, pisze piosenki, projektuje ubrania, z powodzeniem sprawuje też funkcję jurorki w programie The Voice Kids, a nawet...  jest dyrektorką kreatywną w Media Expert. Jesteście ciekawi, na co przeznacza zarobione środki?

Cleo szczerze przyznała, że nie zna się na inwestowaniu w lokaty czy kryptowaluty. - Nie, nie, absolutnie, w ogóle mój umysł tego nie pojmuje - powiedziała.  

Równocześnie jednak podkreśliła, że inwestować trzeba. - Oczywiście trzeba zainwestować, trzeba gdzieś te pieniążki, kiedyś tam ulokować - stwierdziła. 

Reklama

Piosenkarka zdecydowała się zdradzić, jaki jest jej sposób na bezpieczne inwestycje. - Ja raczej inwestuję w mieszkania, w jakieś takie stabilne rzeczy, na których ja nie muszę się za bardzo znać, żeby one były i same na siebie zarabiały - powiedziała.

Cleo jest wciąż początkującą inwestorką. - Na razie sobie początkuję z tym, bo wiadomo, że gdzieś tam sobie zaczynam, ale uważam, że to jest dobra inwestycja i zobaczymy, co z tego wyjdzie. Wiesz, może to dlatego, że po prostu się na niczym innym nie znam, a to jest namacalne, do sprawdzenia - przyznała otwarcie.

Piosenkarka wyjawiła także, że nie ma wielkich potrzeb materialnych. - Ja nie mam jakichś nie wiadomo jak wygórowanych potrzeb, żeby mieszkać w pałacu - powiedziała. - Chcę sobie spokojnie żyć, jeździć po świecie i kupować prezenty dla moich znajomych - dodała z uśmiechem.

Cleo nie chciała zdradzić, w jakim mieście wynajmuje mieszkanie. Przyznała jednak, że jej lokator nie zdaje sobie sprawy, że wynajmuje lokum właśnie od niej.
pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy