Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ciężarna Ola Szwed wściekła! Wydała oświadczenie...

Aleksandra Szwed (24 l.) jest oburzona plotkami na swój temat i podejściem niektórych portali do jej kariery!

Celebrytka popularność zyskała dzięki roli Elizy w "Rodzinie zastępczej".

Reklama

Po zakończeniu serialu jej kariera jakoś nie nabrała tempa, ale Szwed wciąż jest pamiętana i chętnie zapraszana na imprezy.

Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że Szwed jest w ciąży, co oczywiście przełożyło się na ilość artykułów na jej temat i nieco ożywiło zainteresowanie jej osobą.

Ola nie jest do końca tym zachwycona.

Po przeczytaniu jednego z newsów, w którym zasugerowano, że jej największymi osiągnięciami były związki z Baronem i Tomaszem Stockingerem (!) [chodzi oczywiście o jego syna - przyp. red.] oraz naga sesja w "Playboyu", celebrytka wpadła w szał!

"To, że rzetelność nigdy nie była mocną stroną portali plotkarskich wiadomo nie od dziś, ale tym razem ilość bredni w bredni sprawia, że po prostu nie sposób się nie uśmiechnąć!

Przy okazji chciałam również nadmienić, że od ponad 2 lat nie udzieliłam ŻADNEGO WYWIADU DOTYCZĄCEGO MOJEGO ŻYCIA OSOBISTEGO ani gazecie 'Na Żywo' (jak donosi jeden z portali ponoć "wywiad" ze mną

był w ostatnim numerze (?!)), ani żadnej innej… i może was to zdziwi, ale portalom plotkarskim również nie - choć co poniektóre to właśnie usilnie sugerują…" - grzmi celebrytka.

Swoich większych zasług dla polskiego show-biznesu Szwed niestety nie wymieniła...
pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ola Szwed

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje