Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ciężarna Marta Kaczyńska z partnerem w Sopocie. Brzuch już spory!

Marta Kaczyńska (37 l.) niebawem po raz trzeci zostanie mamą. Ostatnio wraz z ukochanym pojawiła się na zawodach jeździeckich w Sopocie. Na tę okazję założyła obcisłą sukienkę, która podkreśliła ciążowy brzuch.

Jakiś czas temu media obiegła wieść o ciąży Marty Kaczyńskiej. Sama zainteresowana w zawoalowany sposób odniosła się do tych rewelacji, a także spekulacji nie tylko na temat ciąży.

Reklama

"Bliźnięta, córka, ślub jednostronny, zaskoczenie, ukrywanie brzuszka... W tym informacyjnym chaosie jedno jest pewne: jesteśmy bardzo szczęśliwi i dziękujemy tym wszystkim, którzy nam gratulują i cieszą się razem z nami" - napisała Marta na Facebooku. 

Ojcem dziecka Marty jest oczywiście jej obecny partner, Piotr. Dla obojga wychowanie dziecka nie będzie pierwszyzną. Kaczyńska ma bowiem dwie córki, a i jej ukochany ma też dzieci. 

Mówi się, że prezydencka córka urodzi się latem. Po najnowszych zdjęciach widać, że to bardzo prawdopodobne. 

Brzuch Marty jest już całkiem spory! Kaczyńska i jej partner byli widziani na zawodach jeździeckich w Sopocie. Szczęśliwa mama założyła obcisłą sukienkę, która podkreśliła jej ciążowe kształty.

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Marta Kaczyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje