Reklama
Reklama

Ciężarna Magdalena Lamparska dokazuje z Piotrem Adamczykiem w Kalifornii. "Nigdy nie przestawaj marzyć"

Magdalena Lamparska (34 l.) cieszy się obecnie ze swojej wizyty w Los Angeles. W dalekich podróżach nie powstrzymuje jej fakt, że jest w zaawansowanej ciąży. W wędrówce po wzgórzach Hollywood towarzyszył jej... Piotr Adamczyk i jego 19 lat młodsza partnerka-Karolina Szymczak. Dobrze się ze sobą bawili?

Magdalena Lamparska o swojej drugiej ciąży poinformowała dosyć niespodziewanie, pod koniec czerwca. Aktorka jest już mamą 5-letniego Tymka, którego wychowuje ze swoim mężem Bartkiem Osumkiem. Od kiedy aktorka nie musi już ukrywać swojego błogosławionego stanu nieustannie zasypuje social media zdjęciami, na których wypina rosnący brzuszek. 

Choć ciąża Magdy jest już dość zaawansowana, jej błogosławiony stan nie powstrzymał jej przed wyprawą do Stanów Zjednoczonych. Lamparska pochwaliła się właśnie zdjęciami z Los Angeles, gdzie wybrała się na spacer w kierunku słynnego znaku "Hollywood". W spacerze towarzyszył jej Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak, którzy od dłuższego czasu pomieszkują w USA.

Reklama

Polscy celebryci w końcu dotarli na słynny punkt widokowy, gdzie zrobili sobie obszerną sesję zdjęciową. Magda pamiątkową fotkę opatrzyła podpisem:

Zobacz też:

Idę Nowakowską zastąpi... Edyta Herbuś! Wielkie zmiany w "You Can Dance - Nowa Generacja"

Mieczysław Fogg prowadził podwójne życie. Prawda wyszła przypadkiem...

Co łączy Wieniawę, Tyszkiewicz i Kurowską? Są "nietolerancyjne"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Lamparska | Piotr Adamczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy