Ostatnią jej miłością był Andrzej. Chociaż oficjalnie rozstali się kilka lat temu, zdarzały im się powroty.
Wyglądało to tak, jak w modnej przed laty piosence - "trudno tak razem być nam ze sobą, bez siebie nie jest lżej"...
Później aktorka podejmowała próby związania się z kimś innym. Widywano ją z aktorem Łukaszem Garlickim. Gdy ten związek nie wypalił, szeptano, że łączy ją coś więcej niż przyjaźń z aktorem Rafałem Zawieruchą.
Magdalena Cielecka nie komentowała tego. Za to nie ukrywała, że chciałaby założyć rodzinę i mieć dziecko (najchętniej syna).
"Nie udało mi się to jeszcze, ale wierzę, że ten etap już niedaleko. Tuż przede mną. Jestem na niego gotowa" - wyznała w jednym z wywiadów.
Fotoreporterzy tygodnika "Twoje Imperium" przyłapali ostatnio Magdę z tajemniczym mężczyzną. Czy to coś poważnego, okaże się zapewne niebawem.
Trzymamy kciuki!






![Brytyjski gwiazdor w finale "TzG". Ma niezłe wymagania [POMPONIK EXCLUSIVE]](https://i.iplsc.com/000LXHSON2DQJK7C-C401.webp)

