Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Cichopek wyszła za mąż w USA?

Kasia Cichopek przebywa obecnie z narzeczonym Marcinem Hakielem na wakacjach w Stanach Zjednoczonych. Czyżby wybrali Amerykę na miejsce swojego ślubu, by uniknąć rozgłosu?

Jak zdradziła rzeczniczka prasowa Cichopek w rozmowie z "Twoim Imperium", Kasia i Marcin wyjechali do Stanów, by w spokoju zaplanować tam swoje wesele, które ma odbyć się jeszcze w tym roku.

Reklama

"W Polsce nie mieli na to czasu, bo życiem obojga rządził ściśle wypełniony kalendarz zobowiązań zawodowych" - powiedziała. "Kasia i Marcin podróżują wynajętym samochodem. Codziennie są w innym miejscu, a gdzie dokładnie, tego nie wie nawet ich najbliższa rodzina. Oni chcą w końcu pobyć tylko ze sobą. Jak para narzeczonych, a nie gwiazd polskiego show-biznesu."

Nic dziwnego, że pojawiły się plotki, jakoby aktorka i tancerz chcieli pobrać się w tajemnicy właśnie w Stanach, bez dziennikarzy i fotoreporterów koczujących przed urzędem stanu cywilnego.

Przedstawicielka Cichopek dementuje jednak te doniesienia:

"Kasia zbyt kocha swoją rodzinę, żeby uciekła za granicę wyjść za mąż" - oświadczyła.

Jak jest naprawdę, dowiemy się po powrocie. Jednak nawet, jeśli narzeczeni nie wstąpili w święty związek małżeński za Oceanem, być może wakacje są tak upojne, że po powrocie ślub trzeba będzie przyspieszyć...

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje