Reklama
Reklama

Cichopek padła przed Kurzajewskim. A tu Maciej oficjalnie ogłosił takie wieści

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek prowadzili piątkowe wydanie "Pytania na śniadanie". Program zaczęli jednak dość niespodziewanie od przekazania szczęśliwych wieści. Dziennikarz TVP ma powody do wielkiego świętowania. Jego ukochana również nie kryła wzruszenia. Oto szczegóły piątkowego poruszenia w "Pytaniu na śniadanie"...

 Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są nie tylko związani prywatnie, ale też zawodowo. Wspólnie prowadzą wszak "Pytanie na śniadanie". Kolejny dyżur najgorętszej pary polskiego show-biznesu przypadł właśnie na koniec tego tygodnia.

Reklama

Piątkowe wydanie śniadaniówki zaczęło się jednak dość niespodziewanie. Maciej Kurzajewski miał bowiem do przekazania widzom bardzo ważną i radosną wiadomość!

Kurzajewski ogłosił wieści na antenie "Pytania na śniadanie"

Okazuje się, że Kurzajewski świętuje właśnie 30-lecie pracy w telewizji! 

"Jeśli pytacie państwo, czy to będzie dobry dzień, to tak zapewniamy, że będzie. Korzystając z okazji, chciałbym z tego miejsca pogratulować i podziękować moim kolegom i koleżankom, z którymi 30 lat temu zaczynałem pracę w Telewizji Polskiej" - wyznał na wizji Maciej. 

Prezenter był mocno wzruszony, co od razu dostrzegła jego partnerka. Choć ten stan jej także się udzielił, lekko osłupiała Katarzyna w końcu pospieszyła z gratulacjami i czułymi gestami. Zaczęła nawet bić brawo, po czym go przytuliła. 

Cichopek przytuliła wzruszonego ukochanego

"Gratulacje! 30 lat" - emocjonowała się Kasia. 

W trakcie programu 30-lecie Maćka było kilka razy przypominane. Cichopek pochwaliła się, że szykują z tej okazji wielką imprezę, ale szczegóły zachowali dla siebie. 

Produkcja miała też pokazać wspominkowy film z Maćkiem w roli głównej, ale ostatecznie doszło do wpadki i nic nie wyświetlono. 

Pod postami w social mediach fani z całej Polski zaczęli oczywiście gratulować Kurzajewskiemu tak zacnego jubileuszu. Utrzymać się w TVP, mimo zawirowań politycznych, to duża sztuka. 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy