Reklama
Reklama

Cichopek niespodziewanie ogłosiła wspaniałą nowinę. Spływają gratulacje z całej Polski

W życiu Katarzyny Cichopek ostatnio naprawdę sporo się dzieje. Gwiazda posłała córkę do pierwsze komunii, wygrała Telekamerę, a teraz jeszcze podzieliła się z fanami taką radosna wiadomością. Gratulacje od razu zaczęły spływać...

Katarzyna Cichopek od miesięcy jest niekwestionowaną "królową prasy plotkarskiej". Wszystko z powodu jej niespodziewanego rozwodu z Marcinem Hakielem i... jeszcze bardziej zaskakującego romansu z Maćkiem Kurzajewskim. 

Afery zaczęła też rozkręcać była żona dziennikarza, dzięki czemu sprawa żyje w mediach do dziś. 

Nie ma jednak tego złego, gdyż popularność Kasi i Maćka postanowili wykorzystać ich szefowie, którzy oferują im nowe programy i współprace. 

Reklama

Kasia Cichopek z Telekamerą

Ostatnio "Kurzopki" triumfowały także na Telekamarach, gdzie odebrali nagrodę dla najlepszego duetu prowadzących, co tylko dowodzi, jak wielkim uwielbieniem fanów się cieszą. 

"Dla nas to niesamowicie ważne, aby widzowie byli zadowoleni. Mamy świetnych specjalistów i gości, którzy do nas przychodzą. Atmosfera w studiu jest prawdziwa, domowa, ciepła, serdeczna. Jesteśmy tam po to, aby dowiedzieć się od nich czegoś ciekawego. Poza tym, mam wrażenie, że jesteśmy głosem widzów, zadajemy pytania, które krążą w ich głowach, a my tylko dopytujemy" - opowiadała po wygranej w rozmowie z Jastrząb Post Katarzyna.

Wielka radość w domu Cichopek

Na tym nie koniec dobrych wieści z życia Kasi. Okazuje się, że w rodzinie aktorki jest jeszcze jeden powód do świętowania. Ukochana babcia Katarzyny skończyła właśnie 100 lat! 

Znana wnuczka pochwaliła się fotkami na Instagramie. W galerii widzimy m.in., jak Kasia tuli się do nestorki, obdarowuje bukietem złożonym ze stu róż, chwali się pierścionkiem zaręczynowym i śpiewa jubilatce. 

"Żyj nam, babciu, 200 lat, bo już 100 Cię mamy i kochamy. Przyjechali wszyscy - córka, wnuki, prawnuki i praprawnuki. Jest tak, jak lubisz, dużo śmiechu, radości i muzyki" - napisała Kasia. 

Pod wzruszającymi zdjęciami posypały się gratulacje i życzenia dla szanownej jubilatki. 

Pomponik dołącza się do życzeń!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy