Reklama
Reklama

Ciąża zaskoczyła Agatę Rubik. Nie kryła przerażenia! "No i się przytrafiło"

Agata Rubik jest mamą dwóch córek, ale, jak się okazuje, nie przepada za dziećmi, o czym dopiero teraz opowiedziała. Zdradziła również, że kiedy dowiedziała się o pierwszej ciąży, była wprost przerażona!

Agata Rubik: kariera i związek z Piotrem Rubikiem

Agata Rubik być może do dziś byłaby mało komu znana, gdyby nie związek z Piotrem Rubikiem, którego poślubiła, gdy miała 22 lata. Kompozytor i autor wielu przebojów z oklaskami w tle jest od niej starszy o osiemnaście lat. Jak nietrudno się domyślić, początkowo nikt nie wróżył im długiej wspólnej przyszłości.

Ostatecznie jednak wygrała miłość i para jest ze sobą do dziś. Co więcej, niemal na każdym kroku podkreślają, jak bardzo są w sobie zakochani.

Agata i Piotr Rubikowie doczekali się dwóch córek - Heleny i Alicji. Starsza z dziewczynek skończyła jakiś czas temu trzynaście lat.

Reklama

Agata Rubik była przerażona ciążą

Okazuje się, że pierwsza ciąża była dla Agaty Rubik dość niespodziewana, bo choć planowali potomstwo, to nie sądziła, że uda jej się tak szybko zajść w ciążę. Para postarała się o dzidziusia, będąc w podróży poślubnej. O szczegółach Agata Rubik opowiedziała w podcaście Żurnalisty.

"Jak zaszłam w ciążę, to byłam przerażona, że to tak szybko wyszło. Bo to było tak, że byliśmy w podróży poślubnej i akurat Piotr miał urodziny 40. Na zasadzie ‘takie bym miał marzenie, zobaczymy jak będzie’. No i się przytrafiło" - wyznała.

Agata Rubik zdobyła się na dość szczere wyznanie, mianowicie, że... wcale nie lubi dzieci! "Nie ciągnie mnie do dzieci" - wyznała, dodając, że nigdy nie rozpływała się na widok maluchów.

Rubikowie, którzy prężnie prowadzą swoje social media, od początku pokazują swoje córki w sieci. Helena założyła nawet swojego własnego Instagrama, gdy tylko ukończyła 13 lat, a zatem regulamin na to pozwalał. W przeszłości występowała kilkukrotnie ze swoim tatą na scenie. Piotr Rubik napisał dla niej nawet piosenkę, którą dziewczynka zaśpiewała razem z tatą podczas jednego z wydarzeń.

Zobacz też:

Agata Rubik ujawniła nieznane kulisy ślubu z Piotrem. Nietrafione prezenty i wpadka podczas wesela!

Agata i Piotr Rubikowie. Złośliwi wytykali im różnicę wieku, a oni nadal są razem!

Agata Rubik pokazała zdjęcie z córkami. Jak siostry!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Rubik | Piotr Rubik
Reklama
Reklama
Reklama