Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Chylińska urodzi w styczniu

Jak jurorka "Mam talent" spędza czas przed narodzinami trzeciego dziecka?

Dwa lata temu, w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, Agnieszka, jej mąż Marek i syn Rysiek witali na świecie Esterkę. Dziś mała to już rezolutny przedszkolak. Niebawem rodzina znowu się powiększy o kolejną dziewczynkę - Krysię - jak "roboczo" nazywa ją wokalistka. Co ciekawe, gwiazda "Mam talent" myśli już o... drugim synu.

Reklama

"Jest cudownie! Dzieci są kochane. Uwielbiam ten moment, gdy wchodzę do domu i widzę ludzi stworzonych przeze mnie i mojego męża" - wyznała w jednym z wywiadów. Pytana o przeszłość, nie kryje, że sama siebie zaskakuje.

"Jak ma się dzieci, to nie ma już wyjścia. Nie ma już czasu na gwiazdorzenie. Nawet nie można za bardzo się zmartwić, zdołować, złapać depresji rockowej. Bo jak? Trzeba przecież ugotować obiad, trzeba dzieci ubrać i uczesać. I dużo czasu z nimi spędzać. Myślę, że to naturalna kolej losu" - powiedziała, podkreślając, że dziś ma inne problemy niż kiedyś.

Marzy o tym, by jej syn został rolnikiem, Estera tańczyła w zespole Mazowsze, a Krysia pracowała w Urzędzie Stanu Cywilnego. 

Ostatnio Esterkę oklaskiwała w przedszkolnych Jasełkach.

MM

1/2013

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska | dzieci | poród | Mam Talent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje