Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Chylińska adoptuje?

Oczekująca narodzin swojego drugiego dziecka - Agnieszka Chylińska - przed laty była o krok od adopcji dziewczynki z rodziny patologicznej. Czy teraz, kiedy jest już dojrzałą kobietą, nadal zainteresowana jest adopcją?

Wokalistka pierwszy raz o przysposobieniu dziecka pomyślała w połowie lat dziewięćdziesiątych, kiedy to odwiedzała kilkuletnie dziewczynki, nad którymi znęcał się ojciec-policjant. Interesowała się nimi, zdarzało się, że zabierała nawet do własnego domu:

Reklama

"Ich matka nie reagowała, była głupia jak wół. Dzieci były zawsze brudne, poodparzane od pieluch" - opowiadała w jednym z wywiadów.

"On tak bił te dzieci, że latały po ścianach. Przypalał je nad ogniem. Czuł się kompletnie bezkarny. Chciałam młodszą zaadoptować. Dać matce w łapę, żeby ją oddała, a ona nie miała nic przeciwko temu".

Jak pisze tygodnik "Na żywo", wokalistka, niestety, nie miała na to najmniejszych szans - żadna instytucja nie powierzyłaby bowiem opieki nad dzieckiem samotnej rockmance, mówiącej otwarcie, że lubi whisky, narkotyki i przypadkowy seks.

Dzisiaj sprawa wygląda zupełnie inaczej. Chylińska jest przykładną matką i żoną. Za kilka miesięcy (na przełomie grudnia i stycznia - przyp. red.) urodzi córkę.

Nie ma więc przeszkód, by zaadoptowała dziecko. Czy nadal jednak jest zainteresowana adopcją?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: adopcje | Agnieszka Chylińska | dzieci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »